Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kertfeltöltéshez földet...

Kertfeltöltéshez földet honnan lehetne szerezni Vecsés környékén?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy Vecsésesen kertfeltöltéshez lenne szükségünk kb. 20 m3 földre, nem feltétlenül termőföldre, de nem is bontási törmelékre. Az egyik ismerősünk ajánlotta, hogy béreljünk billencses kisteherautót, és hozzuk el magunk (több fordulóban), neki van tapasztalata ilyen autó vezetésében.


Valahol Széchenyi utca környékén van bánya, ahonnan lehet földet venni. Tudtok erről esetleg valamit, hogy pontosan hol, vagy van-e elérhetősége? Hétköznapi ember is vehet itt földet?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. ápr. 10. 09:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem első körben tegyél fel egy hirdetést, hogy valakinek nincs-e útban jobbféle föld...

Ugyanis csomó háznál van az, hogy az udvar/kert túl magas, és nagyobb esőzéskor befolyik a házba a víz. Csak mivel hogyan és hova vinné a földet, inkább küzd vele... Simán kisegíthetnél ilyen embereket...

2018. ápr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a kategóriát érdemes nézegetned, (beállítottam neked) ha erről lecsúsznál.

2018. ápr. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Esetleg még nézz körül helyi beruházásoknál, hátha van annyi kitermelt föld, amiből el lehet vinni és az építkezésen nincsen rá szükség.


Van egy termőföldes az Üllői úton a vasúti átjárónál, ahol Vecsést épp elhagyod. Asszem 849. szám körül van...nem biztos.

2018. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van megmaradt föld: a pince kiásásából maradt meg. Kissé kavicsos. Eddig senki sem akart vinni belőle, ingyen se, mert az elhordás költsége magas. Vecsés Felsőtelepen van. Kisteherautóval be lehet jönni a kertbe, viszont valahogy a teherautóra fel kell juttatni a földet...
2018. ápr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


Az ingyen elvihető föld jó ötlet, viszont nem tudnánk hatékonyan felrakni teherautóra, nagyon sokáig tartana kézzel felrakni. Annak lenne jó, akinek van gépe felrakodni.


Alexancsi, köszönöm a javaslatot, a hét második felében megkeresem a vasúti átjárónál levő telepet, ha jól láttam, ott van rakodógép is, amivel fel tudják rakni a teherautóra.


Köszönöm még egyszer mindenkinek!

2018. ápr. 11. 07:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Vecsés környékén próbáltad már?
2018. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!