Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nincs valami ötletetek borosty...

Nincs valami ötletetek borostyán kiírtására? A Glialka hatástalan. Üdv: Feri

Figyelt kérdés
2018. ápr. 18. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért nem vágod el a szárát és szeded le?
2018. ápr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem hatástalan a Glialka, csak esetleg nem megfelelően használod. El kellene olvasni a csomagoláson lévő infót, és nem 2 %-kal permetezni.

Bekevered 5 %-ra, teszel hozzá tapadásfokozót, jó fedéssel bepermetezed a leveleket, és ennyi.

Ha már levagdostad a hajtásokat, akkor várj, hogy elég sok zöld levél legyen.

A hatás garantált.

2018. ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
levágod a szárát..
2018. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel a talajon is terjed, a levágás és leszedés kevés, csak permetezéssel lehet megoldani. Megpróbálom a Glialka "turbósítását". Feri
2018. ápr. 19. 07:52
 5/9 anonim ***** válasza:
wtf?
2018. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Levágás és leszedés kevés?! Ne már. A mamutfenyőtől az ibolyáig mindennél működik.
2018. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagy mennyiségnél nehezen megoldható. Egy kollégámnál is láttam már ilyent, a kerítésen van neki, évente egy fél napot küzd vele. (Nem azzal, hogy kiirtsa, hanem csak hogy kordában tartsa, ne borítsa el a kertet.)


Pl. az ibolya is egy rohadt agresszív gyomnövény. Sima talajon kikapálható, de évelő virágok közül nem, mert indázással terjed, kihúzni nem lehet (beleszakad), kapálni nem lehet a másik növény miatt, szóval én meg ezzel küzdök évente legalább egy napot, de a következő évben ugyanolyan minden.

2018. ápr. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem a szomszédból jött át és a sziklakerttől a tulipánig mindent kezd elborítani, ezért kevés a leszedés. Feri
2018. ápr. 20. 07:35
 9/9 anonim ***** válasza:
23%

Az ásót akartam javasolni, meg a két kis kacsódat, de most, hogy írod, hogy a sziklakertben is hódít... Ott valóban nem a legjobb az ásó....

Vág le, hogy ne legyen több méteres, csak úgy fél méteres kb, és arra a részére permetezz!

2018. ápr. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!