Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen díszfát ültessek...

Milyen díszfát ültessek légvezeték alá, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
Gömbkőris, szivarfa és társai kizárva.
2018. ápr. 19. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért pont a légvezeték alá? Ha megnő komoly gondokat okozhat. Beleér a vezetékbe és nem lesz villany. Én konkrétan az ÖSSZES fát kivágnám ami légvezeték alatt nő.
2018. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak olyan fák, amik nem nőnek olyan magasra. Én ezekre lennék kiváncsi. Amúgy pedig jó lenne ha árnyékolna és felfogná az utca porát. Sajnos csak közterületen van hely, ahol a vezetékek is futnak. /de nem ez volt a kérdés /
2018. ápr. 19. 15:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak fa johet szoba? Por es szallo toxinok ellen egy soveny hatekonyabb. Pl. en fagyalt telepitettem, ele pedig borsofat, nyari orgonat, zanotot, rekettyet, madarbirset, orbancfu cserjet - szoval diszito bokrokat. A legtobb cserje pont akkorara no, ami legvezetek alatt elfer, es meg fava is alakithatok formailag. Sok olyan is van, aminel nem kell a metszessel bajlodni.
2018. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha árnyékolna is egy kicsit. De köszönöm szépen, meg fogom nézni amiket írtál.
2018. ápr. 20. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Fűzfa!

Ingyen van, gyorsan nő, árnyékot is ad, metszést is bírja.

2018. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig fűzfa volt,10-15 évesek. A végén már minden évben nyírni kellett. Jó lenne, ha alapból nem nőne olyan nagyra. De azért köszi!
2018. ápr. 21. 12:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam... "Két fa árnyéka felér egy légkondival"....


És ez tök igaz... Mi ablakainkat is fák árnyékolják, szuper! Csak a rühes szomszéd miatt kivágtunk egyet. És kegyetlen, hogy mennyire érezni a fa hiányát. Tök meleg lett a lakás azon része, ahol annak a fának a kiesése miatt végigmegy a napsütés....

Ha belegondolok abba, hogy a környékünkön a sok fagyűlölő embernek nincs egy szem fa sem a házuk közelében.... milyen forróság lehet vajon az ő házukban????!!! Soha ne tudjam meg....

Egy-egy cserje nem nő meg akkorára, hogy értelmezhető árnyékot adjon ablaknak, háztetőnek.... Kell ahhoz egy bizonyos magasság, amit csak fák tudnak.

2018. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!