Kezdőoldal » Otthon » Kert » MTD benzines fűnyiróm, miért...

MTD benzines fűnyiróm, miért akar lefulladni, (erejét veszti) mikor kb egy 8-10centi magas fűterűlethez ér?

Figyelt kérdés
A hosszú rugó hiányzik a b al oldalt ami a lvegőt szabályozza,fixen van állitva a műanyag csavarral. Nagyon lassan tudom csak tolni a fűben mert nem birja. Lehet a kihagyott rugó a ludas? vagy más?
2018. ápr. 26. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Mert MTD.
2018. ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem MTD-m van és nincs ilyen gondom.

Viszont logikus, hogy kihagysz, kiszerelsz belőle egy alkatrészt, akkor nem úgy fog működni, ahogy kellene.

És ez érvényes bármilyen motorikus szerkezetre, legyen az fűnyíró, vagy úrhajó.

Miért vetted ki a levegőszabályzót?

2018. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valamiért eldeformálódott. Mondom veszek másikat,de itt helyben nem kapható, neten meg még nem rendeltem. a kis műanyag csavarral van fixen,de hiába van alapjáraton nagyobb hangja,mégsincs bennne erő
2018. ápr. 26. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:

EZ az a rugó,ami a fordulatszámot szabályozza .Ha több erő kell a motornak,akkor ráhuzza a gázt még.De ugy is mondhatnám a túl pörgést is megakadályozza .

Kis gép szervizben tudnak adni .

2018. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez gondolom az a Thorx motoros förmedvény lehet. Az a rugó nekem is széthullott. Ócska az egész motor. Ki hajítottam az egészet.
2018. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Thorx OHW PO40
2018. ápr. 27. 16:23
 7/8 anonim ***** válasza:

Briggs, tecumseh, azok mennyivel jobbak?

amerikai szemét mind, ezek nem fűnyírásra valók, hanem hétvégi szabadidős bzerálásra.


Nekem most egy 1100W-os villanyos úgy nyírta a susnyást is, hogy csak úgy repkedtek szanaszét a másfél méter magas szinte fás szárú gazok.

A benzines briggsem meghalt volna már az első fűcsomónál.

2018. ápr. 30. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mennyivel jobb? Sokkal.Én Briggs párti vagyok de jó még a Honda is. Aztán ilyen 300 négszögöles kerteket ki a fene vág villanyossal szőlő meg gyümölcsfák között? Egyszer vettem én is ilyen Thorx motoros Mtd-t mert úgy gondoltam olcsóbb és hát ugyan mi baja lehet ha vigyázok rá? Ez volt az első meg sz uzolsó alkalom hogy ilyen nevenincs motorú gépet veszek. Pláne Mtd-t.
2018. ápr. 30. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!