Kezdőoldal » Otthon » Kert » Veszèlyes a virágföld?

Veszèlyes a virágföld?

Figyelt kérdés

Lakáson belül egy nagyobb területre vettünk virágföldez, Amire kisállatokat engednénk rá, de olyanpkat olvasok rajta, hogy csak kesztyűben lehet veled dolgozni és alergiás realciót okozhat.


6ph értékű MR. garden substrat pentru pelargonii-t vettünk.


Ha csak ezt rakjuk bele a kijelölt helyre lehet valami baja a kisállatoknak? Mért veszélyes ha veszélyes?



2018. máj. 6. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én azért nem laknék együtt az éllatokkal .Nem is magadat félted,ez érdekes.
2018. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem tudod, hogy milyen lakásról vagy házról és állatoról vam szó. Igen, egy 25 négyzetméteres kicsi belvárosi lakásban elég necces lenne, de nálam egy teljesen külön szobában előbb fog minden kisállatom meghalni, minthogy bármi hatással legyen rám.


Jöhetnek a válaszok, de a biztonság kedvéért felhívok egy kertészetet hétfőn. 1# Nagyon kedves vagy.

2018. máj. 6. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, valami román muskátliföld.

Nem ismerem az ottani szokásokat, de lehet, hogy inkább mindenre ráírják az allergiás reakciót, mert minden létező dolog okozhat allergiát valakinél, aki túlérzékeny, és így legalább mondhatják, hogy ők szóltak, tehát nem fizetnek kártérítést.

Amúgy majdnem biztos, hogy műtrágyát tartalmaz. Kisállat alá nem tökéletes a virágföld.

Nem tudom, miért akarsz pont virágföldet bármilyen kisállat alá?

Homok nem lenne jó nekik?

2018. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Be akarod ültetni a kisállatokat a virágföldbe?

Vagy mi a túrónak virágföld?

Nem is értem a kérdést és a szándékot meg pláne nem.

Ha már mindenképpen terrárium szobát csinálsz, tégy homokot a állatok alá. És cserépbe, dézsába a növényeket. Na ezeket tedd virágföldbe.

2018. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen koncentrációban rakhatom föld mellé, hogy tökéletesen biztonságos legyen.


Az állatoknak nem homok a természetes élőhelyükön a talaj, ezért nem azt választottam és növények is lesznek majd.

2018. máj. 8. 12:41
 6/6 anonim ***** válasza:

"Milyen koncentrációban rakhatom föld mellé, hogy tökéletesen biztonságos legyen. "


Az Élet túl rövid ahhoz, hogy leleményes maximalistáknak biztonságos virágföld-koncentrációt számolgassunk...

2018. máj. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!