Kezdőoldal » Otthon » Kert » Káliszappanos permetezést...

Káliszappanos permetezést hány nap múlva kell ill. lehet megismételni?

Figyelt kérdés
Ebben a levéltetű invázióban sajnos nagyon permetezni kell.Én még eddig nem használtam ezért szeretném megkérdezni azokat akik már használták,hogy nem érződik a gyümölcsön?
2018. máj. 27. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyümölcsön ez nem fog érződni.Én a drága tapadó szer helyett használom permetezéskor .Meg az eső is kevésbé mossa le .10 naponként ez is ajánlatos gondolom .
2018. máj. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak káliszappannal akár minden nap permetezhetsz. De akár slaggal is veretheted a levelekről a tetveket. Ha a permetlében nincs rovarölő-szer, akkor csak a mechanikai (detergens) hatás érvényesül.
2018. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én tegnap fújtam le a kertet káliszappannal és egy élő tetűt sem találtam pedig volt bőven.Mármint ma nem találtam.A válaszokat nagyon szépen köszönöm hasznosak voltak.
2018. máj. 28. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Vettem a fáradságot és elolvastam a rajta levő leírást.

Lényeg, hogy azt amilyen szert használsz vele együtt, annak a kell a munka- és élelmezési várakozási idejét figyelembe venni. Következtetésem,ha nem használtál mást /az én véleményezésem szerint/ ha szükséges időkorlátozás nélkül használhatod újra.

Például ha szamóca van a fa alatt, alaposan megmosva fogyasztható. A káliszappan szájba kerülve, szájöblítés után 2 pohár vizet kell meginni, -ez a gyógymód.

2018. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes választ.
2018. máj. 29. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!