Kezdőoldal » Otthon » Kert » Falunkban nagyon elszaporodtak...

Falunkban nagyon elszaporodtak a békák! Mivel lehetne őket eltávolitani legalább a kertünkből? SOS!

Figyelt kérdés
Tudom védett állatok,de a kert tele van velük.Még kicsik, de gusztustalanok már igy is. Nem tudunk a gyerekekkel kimenni az udvarra,nem tudok kertészkedni mert mindenhol ott vannak egymás hegyén-hátán.Mit tudnék tenni velük?
2010. jún. 18. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szedd össze vödörbe és vidd el 3 utcával odébb
2010. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak vidd ki őket az udvarból, ne bántsd ... én örülök a békáknak mert ahol béka van ott kevesebb a szúnyog...
2010. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nálunk is hemzsegnek. Undorító, ha megnőnek mi lesz? Oké, hogy pusztítják a szúnyogot, de akkor is ez már sok. Egyébként hallottam béka riasztóról, olyan, mint a vakondriasztó, távol tartja őket, csak nem tudom MO-n kapható-e. :/
2010. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Persze eggyel eggyel nekem sem volna bajom, de az esős idő miatt nagyon elszaporodtak. Nem túlzok mikor azt mondom,hogy hemzsegnek!15-20 db egymás hegyén hátán és amikor mozgás van szétugrálnak akkor lépni nem lehet tőlük. Megérdeklődőm azt a riasztót :)
2010. jún. 18. 19:20
 5/5 anonim válasza:
Szerezz be egy gólyát:)
2010. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!