Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen tanácsokat tudtok...

Milyen tanácsokat tudtok adni, a szobában nevelt paradicsom növényhez?

Figyelt kérdés
Kaptam paradicsomot, mert elméletileg szúnyog riasztó hatása van, ezt több helyen le is írták. Cserébe, hogy megvéd tőlük, én is szeretném neki a legjobbat nyújtani. Jelenleg az ablakban van. Milyen sűrűn kellene locsolnom, mennyire érzékeny a hőmérsékletre és egyéb hasonló válaszokra lennék kíváncsi, nagyon megköszönném ^^)
2010. jún. 18. 14:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy panelházban lakom. Előre is köszi a válaszokat :)
2010. jún. 18. 14:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy becsülje meg magát. Nem minden paradicsomnak adatik meg, hogy egy egész panelja legyen..
2010. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, remélem örül is neki, szerintem tisztában van a helyzetével, de ezzel még nem oldódott meg a locsolással kapcsolatos probléma.


Szóval azt még hozzátenném, hogy hozzáértők válaszára lenne szükségem, tényleg szeretném, ha egészséges maradna.

2010. jún. 18. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Földnedves állapotot tarts fenn, de ezt a szúnyogriasztó hatást felejtsd el, nem igaz :)
2010. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Most egy kicsit konyuilnak lefele a levelei, gondolom a vízhiánytól, pedig tegnap is kapott egy keveset, nagyon köszi a választ, figyelni fogom :)


Ha elűzi a szúnyogokat, ha nem, megkedveltem, nem szeretném, ha baja lenne :)

2010. jún. 19. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!