Kezdőoldal » Otthon » Kert » Zipper zi-mos145g fűkasza...

Zipper zi-mos145g fűkasza inditás után nagyon pörög és üzemanyag csavaron ahogy tekerek egyböl le áll a gép (új karburátor) mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2018. júl. 16. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem is ott lehet a baj.Lehet hogy a gáz bowden nem jól van beállítva .
2018. júl. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pár nappal ezelöt még beindult tudtam is állitani űzemanyag csavaron már szépen járt is a gép csak akkor még le fulladt ahogy elkezdtem vele füvet vágni nem is állitotam mondom meg nézetem egy ismerösömel tegnap pedig neztük és beindul de ahogy csavarunk az üzemanyag csavaron rögtön le áll
2018. júl. 16. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:

Tipikusan szimering probléma.

Ilyenek a kínai kaszák.

Mire kicserélsz mindent ami beszarik rajta, egy márkás gép árát költöd rá...

2018. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És akkor most mit kellene tenni hogy müködjön tudnál segiteni ?
2018. júl. 16. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Szimeringcsere :)


De keveset kap, vagy sok levegőt, lehet, hogy csak farsot szív. A felfelé benzincsövet cserélném normálisra (szokott repedni a kínai, és láthatatlanul, lehet, hogy csak porózus lesz a benzintől). Ha marad a baj, a karbi alatti szívótorok-közdarabot nézném meg, van-e repedés (piaci teljesen jó), de előbb a karbi felfogató csavarokon próbálnék óvatosan (!) húzni kicsit, mert az ő lazulásuk tünete is lehet ez (ne húzd túl, 10-20Nm és menetrögzítő). Ha meg nem a levegő sok, hanem az üzemanyag kevés, akkor lehet, hogy beérett a benzinszűrőcsere (ritka), vagy ha nem azonnal fulladozik, hanem keveset tudod használni előtte rendesen, akkor a tanksapka szuszogója lehet eldugulva (félig töltött tankkal, letekert tanksapkával túráztatod kicsit többet, mint amennyit mutatott).


Aztán simán lehet, hogy mégis szimeringcsere. Érdemes a kibányászott régi mérete alapján rendelni bele nemkínait, és mivel általában a csapágyak miatt megy tönkre a szimering, azokat is ilyen 2000Ft körüliekre kellene, akkor ahhoz már nem kell nyúlni, kb a harmadik kínai kaszádba mented át majd, amikor szimeringesek lesznek fiatalon.

2018. júl. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Benzincsö és szürö nem rég lett kicserélve
2018. júl. 17. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!