Kezdőoldal » Otthon » Kert » Olyan, erős fűkasza kell, ami...

Olyan, erős fűkasza kell, ami kibír kettő szezont háztáji hasznalatban. Tudtok ilyet javasolni ötvenezer forint körül?

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Ami csak 2 bírna ki,az lehet hogy 1 sem bír.

Az olcsó kerül majd többe .

Inkább kicsivel 60 felett kell gépre áldozni .

2018. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Típust mondjál, ne okoskodj.
2018. júl. 21. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen viszont kommentre ne várjál el senkitől se tippet.
2018. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mit takar a háztáji használat? 50 m2 kéthavonta, vagy napi 100 m2 levágása az állatok etetésére?

Ha évente összeadva olyan 1 hektárt kell levágni, akkor neked a Fuxtec való, az olcsóbb is megteszi, 2 hektár legdurvább növényzet nem haladja meg az élettartamát.

2018. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó az a Fuxtec? nem hallani róla.
2018. júl. 21. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most hallottál róla nem? Csak nehogy három szezont bírjon mert akkor jól mellé nyúlsz.
2018. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Boltban még nem láttam.
2018. júl. 21. 20:25
 8/10 anonim ***** válasza:

Én sem láttam még boltban, s akkor mi van? 1 forgalmazó van Mo-on tudtommal, de egy baromira korrekt csapat, alkatrészek olcsók. Én 2 éve vettem, abszolút elégedett vagyok vele. 1500m2 cserjést irtottam ki vele (Oregon vágókoronggal), azóta a hozzáadott késsel a felnövő ágakat jó párszor levágtam. Olyan könnyű dolga, hogy fűvágás csak egyszer volt, gondoltam legyen egy jó napja... A drágábbat vettem (FX-PS152). Ezek is kínai kaszák, csak német a cég, aki gyártat, de az ár is azért ennyi, amennyi, mert van minőségbéli különbség e között meg a piaci kínai kaszák között (egyébként azok is kibírnak lazán két szezont, nyilván függően a terület nagyságától és attól hogy bánsz vele). Nem tudom, nyilvánvalóan azért a fuxtecnek van egy elvárása a gyártóval szemben. 1-2 szezont még jó volna, ha kibírna ennyiért, remélem így is lesz.

Az, amit leírnak a fuxtec oldalán erről a kaszáról, az nem bullshit, nem tipikus marketing duma (én is azt gondoltam egyébként, hogy jól van-persze, kussolj...) de valóban semmi túlzás nem áll ott.

2018. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vegyél 3 straust
2018. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kasei
2018. júl. 25. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!