Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan alakítsam vízszintessé...

Hogyan alakítsam vízszintessé a talajt az udvaromban?

Figyelt kérdés
Vettem a gyerekeknek egy medencét, de a talaj nem vízszintes hanem néhol feldüllődik vagy kis gödör van benne, megköszönöm a segítséget.
2010. jún. 19. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
szépen előveszel egy kapát el egyenesre kapálod a tetejét.
2010. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Homokkal ki lehet egyengetni a kisebb göröngyöket, miután elkapáltad egyenletesre. Mert a medence alja könnyen kiszakadhat a legkisebb kavicsoktól is, és a gyerekeknek se lesz kényelmes benne játszani.
2010. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, amikor gyerek voltam, és apukám vett medencét, akkor ő még tett alá fekete fóliát is, a homok és a medence közé, szerintem bármilyen fólia, vagy akár krumplis zsák is megteszi. Legyen minél puhább a talaj a víz terhelése miatt.
2010. jún. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi felástuk és elgereblyéztük. Közben persze a köveket, gyökereket kiszedtük. Alá ment két régesrégi pokróc, mert szerintem a fóliát is simán kilyukasztja egy kő és a két fóliát is.
2010. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére nem lyukadt ki, pedig 4 méter átmérőjű volt a kerek medence, és 90 cm magas víz volt benne.
2010. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyenesre kapálod, elgereblyézed, tehetsz rá 2-3 cm homokot, amit egy hosszú, egyenes deszka élével simára húzol.
2010. jún. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2010. jún. 19. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!