Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihll ms 311 bejáródott már?...

Stihll ms 311 bejáródott már? (lent)

Figyelt kérdés

fel csaptam vele 10m3 gallyfát ezek 10-20cm vastagok voltak stihl olajjal kevertem a shell benzint 1:50 be ahogy azt előírták


szerintetek bejáródót ennyi mennyiségű fán mehet a vastag fába is ?



#Stihl #láncfűrész #bejáratás #stihlláncfűrészbejáratás
2018. aug. 4. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
30%

A mai technológiával,minőségi anyagból készült gépeknek nincs szűkségük bejáratási időre .

Az autóknál sem írják,hogy "X" km ig bejáratós.

2018. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de bekel járatni ;) megkérdezheted akármelyik husqvarna vagy stihl es szerelőt vagy kereskedőt
2018. aug. 4. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
A használati útmutató minek van? Én hogy találtam meg két perc alatt benne, hogy az első három tank ne legyen teljes gáz, aztán az 5-15-ik tank közt jön elő az ereje? Ezen mit nem lehet érteni? Honnan veszed, hogy a fa vastagsága számít?
2018. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez stihl teljes gázon kel használni ! ha bejáratós akkor is hűtés végett is ez le van írva de se üzem óra se tank menyiség nincs deszerintem jó lesz mert a hangja se olyan mint elsö vágáskor meg az ereje is jobb erőteljesebb joban jár a motor is reggel be engetem 50cm fába vite mint kés a vajat
2018. aug. 5. 10:29
 5/9 A kérdező kommentje:
a fa vastaksága azért számit mert nem mindegy milyen terhelést kap a nyers henger ugylátom a válaszoloktól azért jobban értek hozzá :D felsem kelket volna tenni a kérdést :D
2018. aug. 5. 10:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Köszi. De annyira azért vagy ütődött, hogy képtelen legyél vastag fát finoman vágni az élesen tartott láncú új fűrésszel... Ne pörgesd üveghangon (kicsi vagy semmi terheléssel) és ne fullaszd nyélgázon, igazából ennyi az ajánlás, csak a fajtád miatt módosítani kell arra, hogy ne adj teljes gázt rá (legalább a keverék dúsabb és a nyomaték se gyilkolja, meg rászoksz, hogy emeled vagy billented ha esik a fordulat). Az első is igazat ír egyébként: igazi nagy kárt ezekben a gépekben a te fajtád se tud okozni, legalábbis ha nem kezd hideg motorral állatkodni azonnal.
2018. aug. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Stihl be megerősítették hogy jól járattam be amit te írtál az totális marhaság ;) mutattam a stihles szerelőnek jót nevettet rajtad ;)
2018. aug. 6. 17:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd a gépkönyvedet is mutasd meg neki
2018. aug. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Salyát gépét mindenki úgy bas..a el ahogy akarja,de akinek van egy pici sütnivalója az bizony finoman járatja be a gépet.22 éve szakmámból kifolyólag használok láncfűrészt és pont lesza.rnám mit mond a töketlen kereskedő.Vékonyabb fában bejáratni azért jó mert rövid ideig pörgeted csak ki a gépet ugyanis pont hogy a fordulat nem tesz neki jót bejáratás alatt hiszen nagy fordulaton nagy a rezgés és a még éles peremekről így nagyobb szemcsék válhatnak le ami nem annyira egészséges.Jobb az ha lassan csiszolódik össze finom fémszemcséket gyártva - újonnan vásárolt 22 éves első gépemet 20 éves korában gyűrűztem meg először-ipari felhasználó vagyok és nem olyan sügér aki a gazdaboltban remél tanácsot.
2020. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!