Kezdőoldal » Otthon » Kert » Moha lepte el családi házunk...

Moha lepte el családi házunk betonozott udvarát az idei esőzések miatt. Ilyan nagy mennyiségben és kitejedésben még soha nem fordult elő. Mivel tüntethetem el?

Figyelt kérdés
2010. jún. 20. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Miért akarod eltüntetni? Én inkább örülnék, hogy nem betonon lakom...

Egyébként ha elég nagy, akkor lombseprűvel fel lehet kaparni és aztán összelapátolni.

De még mindig nem értem, miért jó ez neked...

2010. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
lepermetezed vasgáliccal,vagy szórd meg mészporral.Ezek kiölik.Nekem a térkőn szokott lenni ,és igen csúnya látvány .
2010. jún. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és hasznos választ! Mindenképp kipróbálom!


Üdv.: druzsba

2010. jún. 20. 21:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod eltüntetni???Szebb látvány a csupasz beton?

Szerintem a moha "élővé tesz".

Remélem azért te nem az a fajta vagy aki a fecskefészket is leveri mert """nem mutat jól a házon""".


Szóval én a helyedben nem bántanám a mohát,szerintem nem mutat rosszul,sőt ha csinálsz sziklakertet akkor arra rá is teheted,és még szebb lesz és a moha sem pusztul el.

2010. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!