Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl MS230 alapjárat?

Stihl MS230 alapjárat?

Figyelt kérdés
Fenti gépnek nem lehet alapjáratot állítani.Szívatóval simán indul.Ezután azonnal nagy fordulaton jól működik.Ha visszaveszem a gázt,kb. 3-4 másodpercig megy alapjáraton,aztán leáll.Membráncsere,vagy új karburátor?

2018. szept. 9. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Csak véletlenül akadtam bele a kérdésedbe.

Szerintem azon csak benzinmennyiség és levegőmennyiség állító csavar van,valahol oldalt egy kis lukon.Kis csavarhúzóval ezeket kell összehangolni.

Ha szívatóval jó,és amúgy leáll,akkor valószínűleg kevés benzint kap.

Lehet,hogy csak egy kis állítás,és jó lesz!Nem kell egyből szanaszét szedni az egész gépet!!!!!!!!!Erre figyelj!

2018. szept. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,megoldódott a gondom.De nem csavar állítgatással.Mivel új membránokkal is ugyanazt produkálta,egyértelmű lett,hogy a tömbön belül van valami masszív dugulás,vagy egyéb gebasz,amit se karburátor tisztítóval,se levegővel nem lehetett megoldani.Vettem tehát egy Utángyártott karburátort 5000-ért,nem gyárit 25000-ért,és dolgozik a gép rendesen.Egyébként a gyári karburátoron is rajta a felirat:Made in China...
2018. szept. 29. 07:26
 3/5 A kérdező kommentje:
Tisztánlátás végett:a gép nem bóvli,14 éve vettem Stihl szaküzletben.
2018. szept. 29. 07:31
 4/5 anonim ***** válasza:
210-230-250 -nek van olyan szériája aminek az állító csavarja el van dugva a tankszellőző alá (ezek még a hosszúkás tankszellőzős kivitel) "komoly" láncfűrészes fórum izén :) ment is az ócsárolás,hogy nincs rajtuk csavar... de van csak meg kell keresni.Természetesen előfordul tömbön belüli dugulás is és azért nem lehet állítani,sajna az ultrahangos tisztítás 10-ből 7 nem sikerül én 3 napig nitró-ba áztatom ha az nem marja ki a szutykot-akkor karbi csere...lehet sok kiadástól kímélted meg magad a csere karbival:)))
2020. máj. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és az rendben van,hogy az eredeti is Kínai volt másik oldalon meg a Stihl logo-nak kell lennie ugyanis a Stihl megvette anno a Japán Zama céget és át telepítette Kínába tehát a 300-ezer ft-os gépben is Kínában gyártott Zama van de akkor is a Stihl gyártja:)
2020. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!