Kezdőoldal » Otthon » Kert » A hátsó szomszéd, kivágja az...

A hátsó szomszéd, kivágja az élő sövényt, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
12 éve örökölte a telket! Eddig azt se tudta hol van a kapu, amin be tud rajta menni! A minap megjelent, és a munkás emberekkel, elkezdte kivágni az összes fát, cserjét a kerítés végében! Ez nekünk nagyon fáj, mert eddig sem lakott itt senki, és ezután sem fog ( bár szerintem el akarja adni, ezért vágatlan ki mindent)! De, és tudom, hogy minden joga meg van hozzá! Ami minket zavar, hogy most atlatunk hozzájuk, és hozzánk is belátnak, még a szomszéd utcából is! Ami a telken van, borzasztó látvány, és ezen sajnos egy 2-3 méteres kerítés sem segít! Ezva rész, lejtős, emelkedos, és mi magasabban vagyunk! Omladozó házikó, tábori wc, bazi nagy rozsdás ( 4-5 méter széles) pince ajtó! Kértem, hogy ne vágja ki, egy sor zöldet hagyjon legalább, de sajnos hajthatatlan! Ő nem látja ez a lehangoló látvány, amit most nekünk kell elviselni! Ez értek csökkentő az én számomra, mert ki akarna megvenni egy olyan ingatlan, ami retekre néz, és magas kerítéssel sem oldható meg a látvány megszüntetése!

2018. szept. 12. 07:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez van. Az övė, azt tesz mit akar. H tereprendez,tereprendez. Ültessetek ti sövėnyt stb stb
2018. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A kerítés te felőled levő oldalára te is nyugodtan ültethetsz sövényt, azt rajtad kívül senki nem fogja kivágni.
2018. szept. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nézem, azt írod, hogy hátsó szomszéd... nem is kell egész nap nézned, csak ha kimégy a kertbe, stb. stb.

Ha még most ősszel beülteted aranyesővel, hasonlókkal, 1-2 év alatt akkora lesz belőle, hogy mindent takar.

2018. szept. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

"szerintem el akarja adni, " - vagy építeni akar rá!!

Fát kivágni azért nagyon ostoba dolog, csak akkor szabadna, ha nagyon muszáj.

2018. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Mindenhol azt olvasni, hallani, hogy az idén komoly gondok lesznek a tűzifával.

Vagy saját magának kell, vagy valóban el akarja adni, esetleg még a telket, házat is el akarja adni, azért "menti" belőle az értéket!

2018. szept. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van sövény,csoda sövény,de legalább 5-6 méter magasra kellene nőnie,hogy az omladozó házikót,a pottyantós wct ne lássuk! Annyira szép volt mikor kizöldelt az egész!
2018. szept. 12. 07:51
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket :)! Szerintem is butaság kivágni,mert milyen jó, ha nem látjuk a másikat,intim maradhat a kert!
2018. szept. 12. 07:54
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Most rá vagy kényszerítve, amit az eddigi évek alatt elsunnyogtál: ültess saját sövényt.

Komolyan azt gondoltad, hogy a te ingatlanod eddig értékesebb volt, mert a SZOMSZÉD-nak volt sövénye??? :-) Ne viccelj, ezt szerintem te sem gondoltad komolyan.

2018. szept. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem sunnyogtam el semmit, nálam is van sövény, el kellene olvasni a kérdést, és értelmezni! Az a bsjom, hogy egy romhalmaz amit innentől fogva látni fogunk!
2018. szept. 12. 12:52
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A ti oldalatokon vascsövekkel megemeled a kerítést, ráteszel egy csirkehálót (ez a legolcsóbb), arra meg ráerősítesz egy betekintésgátló műanyag hálót (nálatok kitekintésgátlóként szerepelne).
2018. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!