Kezdőoldal » Otthon » Kert » A hátsó szomszéd, kivágja az...

A hátsó szomszéd, kivágja az élő sövényt, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
12 éve örökölte a telket! Eddig azt se tudta hol van a kapu, amin be tud rajta menni! A minap megjelent, és a munkás emberekkel, elkezdte kivágni az összes fát, cserjét a kerítés végében! Ez nekünk nagyon fáj, mert eddig sem lakott itt senki, és ezután sem fog ( bár szerintem el akarja adni, ezért vágatlan ki mindent)! De, és tudom, hogy minden joga meg van hozzá! Ami minket zavar, hogy most atlatunk hozzájuk, és hozzánk is belátnak, még a szomszéd utcából is! Ami a telken van, borzasztó látvány, és ezen sajnos egy 2-3 méteres kerítés sem segít! Ezva rész, lejtős, emelkedos, és mi magasabban vagyunk! Omladozó házikó, tábori wc, bazi nagy rozsdás ( 4-5 méter széles) pince ajtó! Kértem, hogy ne vágja ki, egy sor zöldet hagyjon legalább, de sajnos hajthatatlan! Ő nem látja ez a lehangoló látvány, amit most nekünk kell elviselni! Ez értek csökkentő az én számomra, mert ki akarna megvenni egy olyan ingatlan, ami retekre néz, és magas kerítéssel sem oldható meg a látvány megszüntetése!

2018. szept. 12. 07:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm 10/10 igen ez lesz, kár hogy nem tudok csatolni képet, hogy lássátok!
2018. szept. 12. 13:08
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Már ne te döntsed el mit csinál a szomszéd a telkén.

Csinálj egy nagy pósztert oda ahol a sövény volt,és mindig azt nézed aminek tetszik .

2018. szept. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Úr isten, én nem döntök el semmit, csak érdeklődtem, mit tudok esetleg tenni, hogy maradjon az élő sövény! Nem a zöld kivágása a legnagyobb baj hanem ami mögötte van!
2018. szept. 12. 15:31
 14/14 anonim ***** válasza:
89%

ne vaduljatok már egy ilyen kis kérdésnél!

Kérdező! szerintem a tulaj el akarja adni azért rendezkedik a telkén - valószínű a bódé is eltűnik. Viszont lehet,hogy egy nagy ház épül majd rajta.

ültessetek egy tujasort és ezeket nézd meg:

[link]

[link]

napvitorla - nagyon szép tud lenni és be lehet úgy állítani,hogy ne legyen átlátás. ÉS még árnyékot is ad...

[link]

2018. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!