Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi az amit nem veszek észre,...

Mi az amit nem veszek észre, de amúgy csinálok a n9vényeimmel? Minden szobanövény, és kerti növény nagyon elburjánzik a kezeim alatt?

Figyelt kérdés
Sokszor nem is tudom, mit csináljak a felesleggel, kidobni sajnálom őket, osztogatom, akinek érem, náluk nem nőnek jól, odaajándékozott példányaim meg visszafejlődnek, sárgulnak. Nem is értek annyira hozzájuk, de mégis nőnek mint a dudva :) eddig fikuszok,anyósnyelv, diffenbachia, kövirózsa, páfrány, fokföldi ibolya, orchidea, yucca, cana indica, pampafű, karácsonyi kaktusz, páfrány, tuja, borostyán, illetve fúszernövények (bazsalikom, szurokfű, zsálya, menta, rozmaring), amelyekkel kapcsolatban tapasztaltam ezt. Régebben voltak vízi növényeim is akváriumokban, azok is túlnőttek minden lehetséges méretet. A konyhakerti növényeim is egytől egyig szépek,jól teremnek, semmi szokatlant nem csinálok velük pedig. sosincs kudarc élményem. Pedig sosem agyalok a dolgokon, csak csinálom, ami ösztönösen jön. Sokszor nem is tudom, jó ötlet-e valami pedig.
2018. szept. 19. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ÉS mi a kérdés?
2018. szept. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen isteni kezed van nevelj kendert
2018. szept. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiket felsoroltál növényeket, azok azért elég igénytelenek, elvannak egy kis öntözéssel bárhol. Valószínűleg jó a talaj a kertedben, az nagyon sokat számít, és gondolom időjárás szempontjából is viszonylag ideális helyen van (pl. nincs hónapokig tartó szárazság, mint nálunk idén, nincs sokáig -20 °C fok körüli hőmérséklet télen).
2018. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!