Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha otthon a kertem beültetem...

Ha otthon a kertem beültetem a termést hová tudnám eladni?

Figyelt kérdés
Zöldségekre vagy esetleg virágot de nem tudom hogy hogy lehetne eladni.Ha esetleg van ötleted írd meg. Köszi!
2018. szept. 30. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Kiváltod az őstermelői igazolványt és eladó a piacon.

[link]

2018. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy ha csak 1-2 féle dolgot termelsz nagy tételben, akkor elviheted a nagybanira. Jó esetben megkapod a piaci ár felét.

Haver zöldségessel is meg lehet beszélni, hogy mit venne át. De alapból a zöldségesek többsége nem vásárol kistermelőtől, csak nagybaniról.

Ha piacozol, akkor sok dologból kell keveset termelni. És kell egy fő (ha van nyugdíjas vagy munkanélküli családtagod), aki hetente legalább 3-4 délelőtt kint ül a piacon. (Mi is ezt csináljuk.)

Terményfelvásárlás, mint a szocializmusban, már nem nagyon van, csak pár településen foglalkoznak ezzel.

Az alaptétel, hogy megtermelni sokkal könnyebb, mint eladni.

2018. okt. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!