Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyire tartós az a megoldás...

Mennyire tartós az a megoldás amit a néni csinál a videóban, a téglákkal? Kiraknék így egy kis részt, ahova az előre gyártott szerszámtároló kerülne.

2019. márc. 6. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Így szokták csinálni de ha nem betinozol alá meg kavics sincs alatta akkor súly alatt megsüllyed.
2019. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg száraz zsákos beton van alatta. Ugyanolyan állagú legalábbis, mint amit a hézagokba önt.

De az öntözés csak a tetejét nedvesíti rendesen, az alját nem, az így szépen bedöglik a párától, mire valamikor rendesen megnedvesedik. A tetejéből meg kimosódik a cement az öntözéstől. A száraz beton össze is esik a víztől, nem ér a téglák tetejéig. Plusz terítéskor a téglák elmozdulnak.

Az égvilágon semmi nem indokolja, hogy ne rendes vizes betonba rakja az ember, ha már úgyis megvette az anyagot.

2019. márc. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fém? A legtöbb előre gyártott szerszámtárolóhoz lehet kapni aljat. (fához is) Gyak. ez is egy váz, akár fém váz, így az vízszintes (kötött!) talajra felállítható, mindenféle alapozás nélkül. Azért is jó, mert erre meg könnyen "terítesz" OSB lapot, fémnél önmetsző gipszkarton csavarral lefogatod s kész is a padlózat, esetleg még rá műanyag padló s akkor fel is mosható! Én is így állítottam föl, el nem mozdult immáron 5 éve. Törmelékkel feltöltöttem, hogy ne fészkeljen be semmi.
2019. márc. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!