Kezdőoldal » Otthon » Kert » Faágdaraboló-szecskázó vásárlá...

Faágdaraboló-szecskázó vásárlásán gondolkodunk. Kiskert, gyümölcsfákkal, bokrokkal, elég sok az ágnyesedék. Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ne legyen kilóra túl nehéz, hogy lehessen mozgatni.
2019. márc. 17. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem. Nagyon erős, gyorsan dolgozik, vastag ágakat is bedarál.

Nehéznek nehéz, de van kereke.


[link]

2019. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előző javaslattal, de azt a kiegészítést tenném, hogy az ilyen típusú "csendes" darálót jóval olcsóbban is lehet venni. Nem gyűjtőtartályos, hanem fémvázas megoldású (gyüjtőkosaras) Güde is létezik ehhez képest féláron.

Nekem is ilyen típusú van (hacsak a télen el nem lopták, mint a korábbit) és sokkal jobb, mint a korábbi nagy fordulatszámú,késes gép. Persze vannak használati szempontok, amelyeket az ember a gyakorlatban kitapasztal, mert a használati leírás az apró, de fontos részletekre nem tér ki.

2019. márc. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bosch AXT 25TC, nagyon meg vagyok elégedve vele, 4-5 centis ágakkal is megbírkózik. Használtam AL-KO gépet is, az egy vicc volt. Többet kellett piszkálni, mint amennyit ment.
2019. márc. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy hecht gépem van, teszi a dolgát. Makita gépekkel a garanciáztatás a fő gond, múltkor visszaküldtem egy elromlott flexet, visszaküldték szétszerelve, hogy "túlzott igénybevétel miatt ment tönkre". Hát mondom kösz...
2019. márc. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as: ez a gép nekem is nagyon tetszene. Sajnos 150ezret kiadni erre nem engedhetünk meg magunknak, de jó lenne.
2019. márc. 18. 09:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van...egy németből behozott(találtuk) a kapcsolója volt rossz,úgy hogy nálam (7éve)úgy indul,hogy bedugom a konnektorba,-kidobtam a rossz kapcsolót.


Ami bajom nekem az ágdarálókkal így 57 évesen,hogy metszés után bizony nagyon sokszor le kell hajolni azokért az ágakért,felszedegetni,belerakosgatni a darálóba....

2019. márc. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!