Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jácint és narcisz dughagyma?

Jácint és narcisz dughagyma?

Figyelt kérdés

Mikor ultessem el? Jól tudom hogy ősszel érdemes!?

Van már pár szálam, de jövőre többet szeretnék. Nagy balkon ládában, kint a teraszon vannak. (másképp a kutyám esélyes h kiássák vagy folyton lepisilik és elhervadnak)

Hol érdemes vásárolni? Én régen nagymamámtól kaptam pár darabot, de tőle már sajnos nem kerdezhetem meg hol vette.

Köszönöm.


2019. márc. 20. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, szeptemberben kell őket ültetni.

Virághagymát pl. kertészeti boltokban tudsz venni, bár amikor idénye van, akár egy sima élelmiszerboltban is találkozhatsz velük.

2019. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És ha idény alatt veszem hogy kell tárolni, amíg elultetem? Bár gondolom a boltban segítenek.. ::
2019. márc. 21. 21:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Sötét, hűvös, száraz helyen. De legjobb akkor venni, amikor néhány héten belül elülteted.
2019. márc. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem úgy lesz, megveszem augusztus végén vagy szeptember elején,szeptember elején is meleg van úgyhogy inkább az lesz.. Aztan majd szeptember közepe vége felé elultetem. Remélem majd ők is szépen kinyilnak.
2019. márc. 22. 07:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Rendelni is tudsz.A legtöbb helyen június közepétől rendelhetők az ősszel ültethető hagymák,de csak ősszel ültetési időbe szállítják ki őket.
2019. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. márc. 22. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!