Kezdőoldal » Otthon » Kert » Drótkerítésre futó növény...

Drótkerítésre futó növény amit nyáron nem lepnek meg a darazsak?

Figyelt kérdés
Valakinek valami jó ötlet? Itt ígyis bőven van lódarázs. Nem akarom még én is csalogatni őket.

2019. márc. 30. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Sem a darázs, sem a lódarázs nem él futónövényeken!
2019. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Borostyán.
2019. márc. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk borostyànnal van befuttatva oldalt az udvaron a kerítés, legalább 100 méteren, de egyetlen daràzs nem lepi meg a növényt.
2019. márc. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pont ezen a növényen volt tavaly nyár végén tele lódarázzsal az egyik ismerősöm kőkerítése végig... Mondjuk tavaly érdekesek voltak mert más bokrokon is ott voltak. Nagyon aktívak voltak. Szóval ha lenne valami olyan amit nem szeretnek ezek az állatok az jó lenne. Volt, hogy a padlásunkra költöztek fel. Kis falu, körbe vagyunk véve erdővel.... Már harcolok velük vagy 5 éve, de nem sikerült őket elűzni. De igen 1x mikor a műhelybe kezdett el fészket rakni. Még idejében észre vettem és leszedtem még csak a negyede volt kész. Aztán a láncfűrészt beindítottam és alapjáraton ketyegett ki egy tank benzin. Utána nem próbált oda fészkelni.
2019. márc. 30. 20:20
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem a növény az, amire odajönnek, ettöl függetlenül kerültek elö.
2019. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minden nap ott voltak rajta. Nem hiszem hogy véletlenül mentek rá
2019. márc. 31. 06:43
 7/8 A kérdező kommentje:
Kész a kerítés. Mit ültessek mellé?
2019. ápr. 6. 19:07
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Magadat :)
2019. ápr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!