Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha bérelek egy mini kotrók...

Ha bérelek egy mini kotrók (1,4 t) akkor azt tudni fogom használni egyedül?

Figyelt kérdés
Még sosem használtam olyat.
2019. ápr. 6. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt munkással együtt szokták adni, nem adják oda illetéktelennek.
2019. ápr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kizárólag hozzá való vezetői engedèlyednek kell lennie, hogy odaadják.
2019. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már maga a kérdés feltevése megmutatja azt, hogy nem lehet rád bízni semmiféle könnyű -vagy nehézgépet. Mégis miért adnának csak úgy a kezedbe ilyet? Az autókölcsönzőből is elviheted jogsi nélkül a kocsit?

"Tessék Józsi itt a Bobcat, ha véletlenül beletolatsz a szomszéd házba csak hagyd úgy, majd intézzük a biztosítóval! Elnyomtad azt a gázcsövet? Te kis bohó, ejnye! Azért a gyerekről gurulj le má', ha ráérsz, köszi!"


Jesszusom...

2019. ápr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 mindentudó99 ***** válasza:
64%
Ha véletlenül adna is neked valaki ami kizárt mire megtanulnád kezelni a gatyád rámenne a bérleti díjra. Hívj oda valakit géppel együtt kifizeted az óradíját azt csá.
2019. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Gépkezelői papír nélkül nem fogják odaadni Felszámolják a kiszállítást, visszaszállítást, +napi bérleti díj, nem biztos hogy olcsóbb ,mintha odajönne egy földmunkát végző vállalkozó. Én ollós emelőt próbáltam bérelni, megmondták, milyen okj számú papírral kellene rendelkeznem.

ezek jópár milliós gépek, bemondásra nem adják oda.

2019. ápr. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!