Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » El szabad kezdeni egyedül...

El szabad kezdeni egyedül kezdeni a kettlebell-t használni?

Figyelt kérdés
Erősen gondolkozok egy bell beszerzésén, azonban pár helyen olvastam,hogy edző nélkül elég veszélyes lehet.Érdemes elkezdeni?Otthoni saját testsúlyos edzés kiegészítéseként gondoltam rá.Tényleg hatásosan növeli az állóképesség,erőt?Izmot is épít bizonyos szintig?

2016. dec. 26. 00:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírás miatt!
2016. dec. 26. 01:00
 2/6 anonim ***** válasza:
El ne kezd egyedül! Egyszer kipróbáltam én is. 1hétig alig bírtam kiegyenesedni.
2016. dec. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tényleg egy jó kiegészítő eszköz edzéshez, de egyedül hatalmas nem! Egy nem helyesen kivitelezett swing rendesen szétrakja az ember hátát, aztán egy hétig derékszögben tudsz csak járni. :D
2016. dec. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak edzővel szabad csinálni. A helytelen gyakorlat súlyos egészségkárosodást és sérüléseket okozhat.
2016. dec. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj el egy edzésre pár hónapig, aztán vehetsz otthonra is. Meg van egy Pavel Tsatsouline nevű ember (remélem jól írtam le), akinek van erről egy pár könyve. Azokat még olvasd el.
2016. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet edző nélkül is, csak ésszel kell megválasztani a súlyt, gyakorlatot és csak fokozatosan. Meg persze szakirodalmat olvasni, videókat nézni, amíg el tudod dönteni, hogy amit látsz az megfelelően kivitelezett gyakorlat-e.
2017. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!