Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen tologatós fűnyírót vegyek?

Milyen tologatós fűnyírót vegyek?

Figyelt kérdés
Van jelenleg egy MTD 51 BO 3,5 LE tológatós fűnyíróm.Most kb 10 éves és váltanék újra. Persze ez is jó motorikusan hisz megkímélt állapotban van,nem fogyaszt sokat stbi.. Kést cseréltem rajta 3x meg 1x berántószettet kompletten. Ami nem tetszett rajta hogy a kerekek nem strapabírók igy vettem hozzá külön 4 db csapágyazott kereket. Most még viszonylag jó állapotban eladnám és vennék helyette újat.Néztem egy ilyet: Hecht 5511 BS 79 990 ft vélemények érdekelnének hasonló kaliberű gépek kinek meik vált be és persze 80 000ft ig azért férjen bele. Nincs nagy udvarom, 1 teli tankból 2x letologatom az udvart a fent említett mtd-vel. A Hecht 5511 BS amit kinéztem azért részesítem előnyben ,mert briggs motoros ami régebbi tologatósokon is szinte elnyűhetetlen (nyilván ha rendeltetés szerűen van használva)ill. könnyen állítható vágómagasság és a csapágyazott kerekei miatt. Várom a véleményeket!

#fűnyíró #Tologatós fűnyíró
2019. máj. 13. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van:

McCulloch M46-125R

nagyon meg vagyok elégedve vele.

Önjáró ami nagy segítség.

2019. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Ez lesz a megfelelő. Belefér az árba is amit mondtál. Rendkívül masszív. Nekem is ez van. Briggs motoros.
2019. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
[link] a link lemaradt
2019. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Molyolo ***** válasza:
Előttem már mondták a tutit a többiek. Mcculloch Briggs motorral.Még az OBI-ban is kaphatóak ott szemügyre is tudol venni pár típust.
2019. máj. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a hasznos infókat! Megveszem ezt a fűnyírót..
2019. máj. 14. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!