Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fűnyírót és fűkaszát szeretnék...

Fűnyírót és fűkaszát szeretnék vásárolni . Többi lent?

Figyelt kérdés
Nem kínait de nem is 200ezres gépet . Husqvarna gépeket néztem 80-100ezres árban . Ez inkább a kíálat legalja . Napi használatban lenne . Érdemes a nagy márka alsó kínálatát választani vagy egy számomra ismeretlen márkában vannak olyan gépek amik ebben az árban jobban bírják a munkát ?

2019. máj. 30. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Fűkasza csakis husqvarna, stihl esetleg oleo mac. Nekem 4000 méteren van 10 éve a husqvarna legolcsóbb fűkaszája. Most kellet javítani de 10 évig hibamentesen működött tökéletesen. És ez az alsó kategória legalja.
2019. máj. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A nagyobb , vastagabb gazt is gond nélkül lenyírta ? Eserleg egy típust tudnál írni ?
2019. máj. 30. 09:27
 3/9 mindentudó99 ***** válasza:
Hithachi most már Hikoki vagy Mcculloch gépeket is nézd meg.
2019. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"vastagabb gazt is gond nélkül lenyírta ?"


Fél méteres sűrű gazt eső után is viszi mint a borotva. Erősebb damillal még a bokrokat is kiírtja.

2019. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ami nem 200 ezres meg nem kínai, azt nem nagyon érdemes megvenni...

A nagy márkák alsó árai kis teljesítményű hobbigépek, leginkább szegélynyírónak jók (a fűkaszákról írok).

Ezeknél többet ér egy komolyabb kínai fűkasza, azokkal legalább lehet haladni. Napi használatra vagy ilyet vegyél, vagy még inkább 200 ezres (vagy drágább) profi gépet.

Azt azért leírhattad volna, hogy mekkora területet kell naponta (hetente) lenyírni a fűnyírónak és fűkaszának, és mekkora meg milyen állapotú füvet, gazt, stb.

2019. máj. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fűkaszából mindig csak Stihlem volt, fűrészből Husqvarna. Tavaly puszta kíváncsiságból vettem egy Futec fűkaszát, mert nagyon sok jót hallottam róla. Hát, bazky, nagyon kellemes meglepetés volt! A damilfeje szar, azt ki se próbáld, csak nagy ívben hajítsd el jó messze, de a gép többi része teljes megelégedésemre szolgált. Tavaly korán tettem le, idén későn vettem elő, és még a tavalyi benzin volt benne. Ennek ellenére ugyanolyan könnyen indult, mint a múlt évben. 42e Ft-ért remekül kiszolgál a 6000 nm-es kertemen.
2019. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
heti círka 5000-6000nm vágás lenne vegyesen kasza és fűnyíró .
2019. jún. 1. 15:58
 8/9 anonim ***** válasza:
80 ezres géppel nem tudsz lenyírni hetente 6000 nm-et.
2019. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Oda már a minimum egy 150 E-s önjárós fűnyíró meg egy 200 E-s kasza. De még ilyen felszereléssel is szívatásnak fogod érezni a munkát egy pár hét után, ilyen területre már alap egy ráülős fűnyíró, és mellé egy 200 E-s kasza a nem járható részekhez.
2019. jún. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!