Kezdőoldal » Otthon » Kert » 8 méter mély kúthoz aminek a...

8 méter mély kúthoz aminek a vízszintje 5 méteren van, milyen szivattyú ajánlott? Nem horror áron!

Figyelt kérdés

#szivattyú #kút #kút ásott
2019. jún. 4. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Kúthoz nem membránosban gondolkodj,hanem cső szivattyúban .

Ne az nézd ,hogy nem mély a kút .

keress rá csőszivattyukra,nagyon sokat fog kidobni.

Vannak itt 30 körüliek is. Én magamnak 45 körülit néztem ki,illetve ajánlottak olyan olyan helyen,ahol a garanciai javitásokat is végzik .Vagy 6 éve is itt vettem,és semmigond vele .

2019. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen kút? Ásott vagy cső? Ásottba bármilyen búvárszivattyú megfelel, 10-12 ezerért már tudsz venni, a cső kúthoz is elég egy olcsó Leo szivattyú, pl. egy ilyen:

[link]

Ha nagyobb teljesítményű kell, akkor jobban ki kell nyitni a pénztárcát.

2019. jún. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad,hogy milyen kút és azt sem,hogy mi lenne a felhasználás.Ennek hiányában minden fajta szivattyút ajánlhatnék.
2019. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ásott kút, ez lemaradt
2019. jún. 5. 17:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként ez milyen? [link]
2019. jún. 5. 17:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég gyengusz a 6 méteres emelő magasságával.Ha egy métert kiszív,vagy lecsökken a vízszint,akkor már csak csorgat,ez alatt már nem is nagyon fog szállítani.8 m emelőmagasság lenne a minimum,de ekkor is full igénybevétele lenne.Ez megviseli,lerövidíti az élettartamát.Autópályázásra sem 1000 autót veszünk,ha állandóan 130-al akarjuk használni,mert hamarabb kifekszik mint egy 1600 motorral szerelt.
2019. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2019. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!