Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tófólia vagy kamionponyva?

Tófólia vagy kamionponyva?

Figyelt kérdés

1.5 mm pvc tófólia 3x os ár mint a kamion ponyva.

És azt halottam hogy sokkal erösebb is. 15 évnél többet kibír?

Kerti tóba. Halakkal, teknős nélkül.

Szerintetek?



2019. jún. 12. 18:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jó, de én nem kockáztatnék. A kamionponyva teljesen más igénybevételre lett tervezve. A tófólia legyen tófólia.
2019. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha halakat is tervezel bele, nem biztos, hogy a kamionponyvából nem ázik ki olyan anyag, ami ártalmas nekik, mert nem erre tervezték.Ugyanez vonatkozhat a növényekre is.
2019. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol kapsz ilyen olcsók kamionponyvát?
2019. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. De tovább bírja?
2019. jún. 12. 21:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Szlovákia - Pláštovce (Palást)
2019. jún. 12. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:

#4

Nem bírja tovább, mert nem arra tervezték, hogy évszámra vízben álljon, ami hol 50 fokos, hol pedig befagy.

2019. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kamionokon 30 éve is rajta van, ottis befagy és tűzi a nap, és áll a tetején a víz. Megdől a rakomány van hogy ki sem lyukasztja. Csak ebből indultam ki. Hogy a tavi fóliákhoz írják hogy kiálló kövek meg ilyesmik.

Csak kíváncsi voltam.

2019. jún. 12. 23:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én lapos tetőre gondoltam a tófóliát. Amit eddig találtam ponyvát, az 4000Ft/M2 árban van
2019. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!