Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kertben, nagy telekre milyen...

Kertben, nagy telekre milyen szúnyogriasztó vagy írtó permetszert ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az önkormányat sajnos nem foglalkozik ilyennel, lehetetlen kint maradni a kerzben. A szúnyogriasztó gyertya pl semmit sem ér
2019. jún. 13. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, nincs ilyen. Talán a hidegködképző.
2019. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy a szúnyoglárvák elpusztulnak lúgos közegben. Hamu, mész szórás a kertben lehet, hogy megállítja a kelésüket. A hipó is lúg, permetelegyet képezhetsz belőle valamilyen arányban vízzel. Ami kikelt, az majd megdöglik magától, az új lárvák viszont elpusztulnak. Nem tudom hányszor kell permetezni és milyen gyakran, azt sem tudom, hogy valóban működik-e ez vagy sem. Nem próbáltam. Csak azt tudom, hogy a lúgos közeg rossz nekik. Bocs, ha nem jön be vagy hülyeség.
2019. jún. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mondjuk az is igaz, hogy máshonnan, ahol nem volt védekezés, onnan átrepülnek kényelmesen.
2019. jún. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rakj ki, vannak ilyen ragacs csíkok, bocs, de a nevüket nem tudom, sárgák és vonzák a rovarokat (nem a kertbe, hanem a kertbõl magukra). :)
2019. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!