Kezdőoldal » Otthon » Kert » McCulloch CS50S benzines...

McCulloch CS50S benzines láncfűrész vélemény?

Figyelt kérdés
50 cm³, 2.8 Le Mennyire tartós obiban lehet venni, de ott sokkal drágább mint neten.
2019. júl. 15. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk minden McCulloch bevált.

Minden az.

2019. júl. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Elég jó. Bár inkább egy jobb minőségű hobbigép, kisebb és közepes munkákra. Kínában gyártják, de a Husqvarna cégcsoporthoz tartozik, ők meg odafigyelnek azért.

Ha nem a teljes téli tüzelődet akarod ezzel vágni, csak mondjuk a gyümölcsöst karbantartani, időnként kivágni egy-egy fát és összedarabolni, akkor sokáig kitart. Vagy ha maszekban jársz fát kivágni. De teljes téli tüzelő darabolására nem ez való, ha hosszú távra tervezel.

2019. júl. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mindentudó99 ***** válasza:
A legtöbb dolog az Obiban drágább mint bárhol máshol.
2019. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Hát ez biztos. Nálunk is leginkább a vidékiek szoktak ott vásárolni, akik nincsenek tisztában az árakkal, és egyébként sem tudják, hol lehet olcsóbban vásárolni a városban. Örülnek, hogy egy helyen megkapnak mindent, pedig sok esetben 5-10-20 E-t spórolnának egy óra utánajárással.
2019. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen alkalmas téli tüzelő darabolására,sőt ettől kisebb is megteszi ha nem sietsz,nem 4-5 órában akarod tolni neki hanem mondjuk 1m fát tolsz le naponta.Akinek meg van gyümölcsöse,mint nekem röhögve olvassuk ezer meg ezer helyen ,hogy gyümölcsfák nyesegetésére olajos láncfűrész emlegetik.Kézi fűrész még ha ezer fát is kell visszavágni...láncfűrésszel csak szanálunk .Az összes létező láncfűrész fa vágására tervezték persze a gyártónak az a jó ha garancián túl romlik csak el ezért irkálnak ilyen f aszságokat.
2019. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy nem alkalmas, hanem hogy nem lesz hosszú életű, ha teherautószámra vágja vele a fát. Ez egyébként az olcsóbb Stihl gépekre is igaz.

Akinek gyümölcsöse van, az bizony a vastag ágakat láncfűrésszel vágja.

2019. júl. 22. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván ha Fakitermelésben gondolkodna nem ezen a gyakori kérdések oldalon érdeklődne... Elég valószínű,hogy otthoni használatra első láncfűrész.. vagy csak ez nekem egyértelmű:? Kérdezőnek még egyszer-Vedd meg nyugodtan jó gép,ha gondosan bánsz vele hosszú életű lesz.
2019. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem fakitermelésre céloztam, hanem a teljes téli tüzelő összevágására, mint írtam is. Erre is alkalmas, de nem sokáig, mert meg fogja adni magát pár év után. Ez egy jobb hobbigép, nem fogja bírni a nagy terhelést.

De ez a kérdezőt nemigen érdekli, mert kb. el se olvasta a válaszokat.

2019. aug. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak annyira jók hogy 20 éve nem kellett másik ami nálam nagy szó és soha nem hagyott cserben.

Ne az Obi-ba vegyed és ennyi.

2019. nov. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 22 éves McCulloch gépem van és két éve gyűrűztem meg először.Nem lesz hosszúéletü? Hát vannak a botkezüek meg a férfiak.Cs50S dobozán rajta van Made in Itali-tehát ha Kína Olaszországban van akkor tényleg Kínai....
2020. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!