Kezdőoldal » Otthon » Kert » Láncfűrész csak gázkar nyomva...

Láncfűrész csak gázkar nyomva tartásával indul?

Figyelt kérdés

Van egy Husqvarna 137-es fűrészem. Egy ideje már nem használtam, most be akartam indítani de nem indul, csak ha nyomva tartom a gázkart. Ha elengedem, azonnal leáll.

L-H csavarokon már próbáltam állítani, nem sok sikerrel.

Ha be is indul, bemelegedés után nehezen, vagy egyáltalán nem indul el újra.



Mielőtt szervizbe vinném, teszek itt is egy próbát, hátha itthon is meglehet valahogy oldani a problémát.


A segítséget előre is köszönöm.



#Stihl #fűrész #láncfűrész #Husqvarna #karburátor #leáll a fűrész #nem indul a fűrész
2019. márc. 10. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Üzemanyag rendszer dugulás és ezen belül a karbi is értendő.Szerintem egy sima dugulás.A csavar tekergetés miatt a kis és nagy fordulat szabályozó csavarokat is újból be kell állítani majd az alapjáratival együtt.
2019. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Igen. Dugulás lehet.
2019. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ha dugulás van az üzemanyag rendszerben, akkor csak nem kellene benzinnek lennie a hengerben, vagy tévedek?


Csak mert egy jó pár berántás után, ha kiveszem a gyertyát, csupa benzin, gyertya nélkül ha berántom köpködi elég rendesen az üzemanyagot, amit addig felszívott.


Lehet, hogy a kipufogó dugult el? mert csak most vettem észre, hogy alig füstöl, ha meg felpörög valamiért akkor van rendesen füstje.

Csak ilyen szakaszosan.


köszönöm az eddigi válaszokat.

2019. márc. 18. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasznáni kell úgy, például rönköt vágsz és a használattól megjavul. Ha nem akkor szerviz.
2019. nov. 27. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zár a tűszeleped,vagy nem jó a himba magasság beállításod.Nyomáspróba kellene a karbira .
2020. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!