Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mérgező ez a növény sos! Mi ez?

Mérgező ez a növény sos! Mi ez?

Figyelt kérdés
Azt hittem szép cserlye lessz.de a levelei nagyon szúrnak ég a bőr tőle.lemoshatatlan a gyerek böre tüz piros .most jelentek meg a zöld bogyók a növényen elég sok van a kertben.

2019. júl. 18. 10:56
 1/8 A kérdező kommentje:

Bocsi a kép lemaradt.


[link]

2019. júl. 18. 11:00
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ez mérges szömörcére hajaz, de lehet más jobban ért hozzá.

Akármi is, ha a gyereknek kiütést okoz, akkor szedjétek ki!

[link]

2019. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz hasonlít de közben észrevettük hogy amit meggyfának néztünk is ilyen tehát egy faszerü valami egyórát áltam a zuhany alatt de még mindig ég szúr bőröm.
2019. júl. 18. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Vágj le egy hajtást amin termés is van, tedd nejlon zacskóba, és irány a gyerekorvos, nem biztos hogy itt a Gyakoribb valaki felismeri ezt a növényt, de a gyereket és a gyanús növényt is mindenképpen meg kell mutatni orvosnak.
2019. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2019. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek holnap viszek belőle dokihoz meg kertészetbe is.a szömörcére hasonlít talán..de úgy döntöttem ki irtatom.
2019. júl. 18. 22:27
 7/8 anonim ***** válasza:

Cornus alba, cserJe. nem hinném, hogy bajt okozna



más növény nincs, pl ruta?

2019. júl. 19. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi ruta nincs de van medve talp,szömörce meg csomo minden,bevittem az eggyik som a kislány arra is érzékeny meg én is.Viszont mérgezö azt olvastam.holnap jön kertész(mert én ezt is megyfának néztem😂
2019. júl. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!