Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol találhatok bútorasztalost,...

Hol találhatok bútorasztalost, aki tényleg megcsinálná rövid határidővel a kívánt bútorunkat?

Figyelt kérdés
Nem hiszem el, hogy senki nem ér rá, mindenki hónapokat mond, előre be vannak (elvileg) táblázva, neten meg nincs egy értelmes ágykeret, ha talál is az ember, 2x annyiba kerül mint amennyit az asztalosok mondanak rá...
2019. aug. 21. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Így van pedig , sokan kimentek vagy váltottak más kategóriába a nyugdījasok lefáradtak , a többi hajt beosztja az időt 3s a legtutibbakat kiválogatja ...
2019. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Pedig hidd el. Az meg nem tudom, milyen keret lehet, a kész bútorok sosem drágábbak az egyedi, kézi munkánál. Szerintem kevesebbet mondanak, mint amennyi a vége lenne.
2019. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem nagy kérés egy kigurítós ágykeret, ágyráccsal, de nem 2cm-es anyagból, neten mégse találni 200e alatt értelmeset, csak felnyílóst, (már bocs de) emelgesse hosszú távon akinek két anyja van...
2019. aug. 21. 19:57
 4/8 anonim válasza:
100%
Zalaegerszeg környékén tudok :)
2019. aug. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Do it yourself, nem egy nagy ördöngősség.
2019. aug. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Asztalost még talán,de rövid határidőt felejtsd el .
2019. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen kis munkával nem szívesen szakítják meg a nagyobbakat. Sokan azért mondanak hosszú határidőt, hogy ne őket zaklasd.

Én sem tudok olyat, aki gyorsan megcsinálná. Sajnos aki rövid határidőt ígér, könnyen előfordulhat, hogy az sem fogja megcsinálni addigra.

2019. aug. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kapásból ismerek 3 asztalost Fejér és Pest megyében, mindegyiknek profi 30-40 milliós gépparkja van és kisebb munkákat is szoktak vállalni a több milliós nyílászáró és egyéb projektek mellett.

Egyébként olyan már hogy külön bútorasztalos nem igazán van, általában aki bútorokat (is) gyárt annak már nem ez a fő kenyérkeresője. Most inkább az épület asztalos munkák pörögnek jobban, ez mellett meg holt időben csinálják a bútor asztalos munkákat. Érdemes télre fókuszálni az ilyesmit, akkor kevesebb az építkezés és több idő van műhelymunkákra. Akkor 1-2 hét alatt simán megcsinálnak egy ágyat.

2019. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!