Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Reluxa divat még? Szoktak...

Reluxa divat még? Szoktak újonnan feltenni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem szó szerint értem a divatot, hanem hogy egyáltalán szokás-e még, vagy már nem is nagyon gyártanak?

Egy nyílászárós oldalon láttam egy felsorolásban, mivel most cseréltettem ablakokat.

De fura, mert mindenről volt kép, színminták, de a reluxákról nem, pedig írta, hogy hány féle színben rendelhető.

Mi az előnye, mi a hátránya véleményetek szerint?

Nekünk gyerekkoromban volt, én szerettem, de nem én takarítottam.

De nem csak a takarítás érdekel, hanem minden.

Köszi!



2019. szept. 25. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár divat, akár nem, most is létezik. Igaz, mostanában nem nézegettem, mert már van vagy 10 éve, amikor költözésnél reluxát akartam felrakatni (ahhoz voltam szokva évtizedekig). Végül rábeszéltek a redőnyre, ami ugyan drágább volt, de nem bántam meg, megérte!

Nagyon nem mindegy, hogy az ablakot belülről vagy kívülről árnyékoljuk, a külső sokkal többet ér, mert már eleve nem melegszik fel annyira az üveg. (Kívülre tudtommal nem szoktak reluxát tenni.)

Anno a reluxás szobám északi fekvésű, elég sötét volt, oda megfelelt, de a déli fekvésű panel lakásba már nem lett volna ideális.

2019. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nálam nagy fák vannak az ablak előtt, nem árnyékolásra kellene.

Ami a legfontosabb, hogy este, lámpafénynél ne lássanak be, ill. éjszaka a közvilágítási lámpától tudjak aludni.

2019. szept. 26. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Arra jó a reluxa is.
2019. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!