Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzen be a gyereksz...

Hogyan rendezzen be a gyerekszobát, ha már nem kapható a bútor család amivel elkezdtem?

Figyelt kérdés

2 gyerekszobánk van, és brw caps belluno tölgy bútorrokkal kezdtük berendezni, amit folytatnánk, de már nem kapható a termék, és hasonló színt sem kapni már.

Ami eddig van: 2 ágy, 2 ágynemű tartó, 1 íróasztal, 2 polcos szekrény.

Ami kellene: 1 íróasztal, 2 polcos szekrény, 2 komód

Más színből elkezdeni szerintem nem lenne jó. Vagy gondolkodjunk olyan színben, ami mindenhez megy? fehér, fekete, szürke?



#bútor #berendezés #belluno tölgy
2019. szept. 27. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért nézd meg, mert elég nagy az internet, simán lehet, hogy online tudsz rendelni máshonnan. (Pl. itt? [link] )

Szerintem én vagy fehérben valami direkt elütőben gondolkodnék.

Fiúnak valami fémes, ipari stílus szerintem jól keverhető lenne vele.

[link]

Lánynak pedig akár egy vaterázott királylányos antik bútort is lemázolhatsz trendi fehérre.

[link]

Vagy marad a hasonlóan kocka modern laminált, csak fehérben. Pl. [link]

2019. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi sok helyről rendeltem, ahol fent van a honlapjukon, aztán írnaka beszállítónak és kiderül hogy már nem gyártják. A fémes színű bútor jó ötlet, két fiónak lesz.
2019. okt. 2. 07:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!