Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel lehet egy posztert...

Mivel lehet egy posztert feltenni a falra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 14:56
 1/8 swedish válasza:
legegyszerűbb a cellux
2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

átlátszó cellux, rajzszög.

Hátulütő: a celluxot utána nem tudod leszedni, ha porzik a fal nem tartja meg. A rajzszög a posztert és a falat is átüti, de ha neked az esztétikailag nem romboló, megoldás.

2010. júl. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát sajnálnám a posztereimet celluxal a falra tenni, rajzszöget meg keresek, hátha találok
2010. júl. 16. 15:04
 4/8 swedish válasza:
még talán kétoldalú ragasztó...azzal a poszter első felét nem rondítod el és elég jól tapad
2010. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nah azt biztos, hogy nem fogok találni, de azért köszi:))
2010. júl. 16. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Ragasztó gyurma (nem tudom mi a normális neve)
2010. júl. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én kamaszkoromban fogrémpöttyökkel raktam fel a posztereimet. Isteni megoldásnak tűnt egészen a festésig. Apám majdnem idegrohamot kapott, amikor meglátta a falat. Ja és hiába lett lecsiszolva a fal, a fogkrémfoltok átütöttek a friss festésen is. :) Ezt nem javaslom.

De a kétoldalú cellux jó megoldás, és nem is drága.

2010. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
tapétaragasztóval
2012. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!