Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az IKEA-ban hétvégén is van...

Az IKEA-ban hétvégén is van házhozszállítás?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ágykeretet, de nem tudom haza vinni, nem fér be az autómba. Hétköznap viszont dolgozok és csak hétvégén tudok otthon lenni, hogy fogadjam a szállítókat.
2019. nov. 9. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincsen, most a héten rendeltünk és csak hétköznapot lehetett kiválasztani, de tényleg akkor hozták, amit kiválasztottunk, ez korrekt.
2019. nov. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érted pont abban az időintervallumban? (pl 16.00-17.00 között)
2019. nov. 10. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Négy órás időintervallumok vannak, és nem, nem biztos, hogy akkor hozzák. A hétköznapi esti időintervallum valami este 10-ig vagy 11-ig tart, tehát ez talán neked is beleférhet - viszont nekem volt egy olyan ügyem, amikor nem értek ide az áruval az időintervallum végéig, csak kb egy órával utána, de akkor meg már nem tudtam átvenni, úgyhogy újabb időpontot kellett egyeztetni... Olyan esetem is volt, amikor meg teljesen másik kerületben keresték az utcát, azért késtek... Úgyhogy sok jóra azért ne számíts...
2019. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Már van hétvégi kiszállítás is.
2020. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!