Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hány kilót bír el ez az...

Hány kilót bír el ez az egyszemélyes ikea ágyrács? (kép)

Figyelt kérdés
ha a párommal együtt közel 190 kilót nyomunk,és együtt alszunk rajta, elbírja? [link]
2019. okt. 28. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez most komoly? Miért aludnátok egyszemélyes ágyban ketten?
2019. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
42%
Elbírja.
2019. okt. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Csak nem fértek el
2019. okt. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Biztos hogy nem bírja ki.

Ez 70 kilós emberre van tervezve.

Nálunk szex közben már szakadt le ilyen fostalicska.

190 kilóra tömör fenyő léces ágyrácsot vegyél.

2019. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Azért aludnék vele ezen, mert nincs más ágyunk, és még nem élünk együtt. Nem szexelnénk rajta, szóval nem lenne nagy mozgás...
2019. okt. 28. 09:09
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
eltörnek az ágyrácsok... sztem ne ! Akkor inkább egy epeda rugós heverőt vegyél abban bizhatsz.
2019. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Két hete vettem új ágyat a 10 éves fiamnak, ahhoz volt ilyen ágyrács, ott a maximális terhelhetőségnek 100 kg-ot írtak. Nyilván ez elsősorban a rács terhelhetőségére vonatkozott, hiszen a keret maga felnőtt méret és fém eleve. Ez a rács nem bírja el tartósan a terhelhetősége közel kétszeresét, ha nem is pont az első alkalommal szakad össze. Van olyan ágyrács ami többet bír, vagy feküdjetek matracon a földre. Amúgy is egyszemélyes ágyban két ember, akik együtt 190 kilók? Nem lehettek épp kis termetűek, sőt ha nem a két méterhez konvergál egyikőtök sem, akkor túlsúllyal küzdötök alapon, vagy mindketten eleve. Ez az Ikea alap ágyrácsa, a legkevésbé terhelhető, de mondom, vannak jobbak, mondjuk azoknál egy szivacs biztosan olcsóbb. Én minap befeküdtem a cingár 30 kilós gyerek mellé (én 60 sem vagyok), csak úgy kipróbálni és úgy sem éreztem azt, hogy nagyon stabil lenne, pedig a 90 kilót sem ütöttük meg. Ezeket nem erre tervezték. Ha ekkora súllyal romantikázni akartok, akkor vegyetek nagyobb ágyat, vagy matracot, mert ez előbb utóbb akkor is összeszakad alattatok, ha csak fekszetek benne.
2019. okt. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem annyira a rácsról szól a történet, inkább a taróelem rögzítése a gyenge pont.

[link]

Nekem viszont az oldal deszka törött el, és csak ráültem az ágy szélére az én 80 kilómmal. De az ikeás anyagokat nem ismerem.

2019. okt. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amíg a súly arányosan el vanbosztva, addig biztosan... Ha 100kg-al rátámaszkodaz, 1re, az szinte biztosan eltörik, ha nem is azonnal, de néhány ilyen művelet után...

Szex közben már végeztem kibilyet.

2019. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Állítólag ez nagyon nyikorog...
2019. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!