Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen függönyanyagot válassza...

Milyen függönyanyagot válasszak, amit nem kell vasalnom?

Figyelt kérdés
Fehér, könnyű, elegáns megjelenésűt szeretnék.

2019. nov. 12. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nejlon, voile, organza.

Egyiket sem kell vasalni, ha mosás és kíméletes centrizés után azonnal felteszed és a karnison szárad meg, 10 perc alatt.(Persze azért ne csöpögjön belőle a víz!)

A felsorolt függönyöket csak akkor kell vasalni, ha egyszer valami túlbuzgó kivasalja. Ilyenkor a hő hatására keményednek a szálak és minden mosásnál gyűrődik mert törik és onnantól már vasalni kell.

2019. nov. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz amit az 1-es írt, annyival egészíteném még ki, hogy a mosóvíz se legyen nagyon meleg. Elég a 30 fok.
2019. nov. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is műszálasak a függönyeink. 30°C-on mossuk, lassú centrifugálás, nedvesen felhelyezzük a helyére.
2019. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én se hallottam még olyat, hogy függönyt vasal valaki.

Kirúgja magát, nedvesen súlya van.

De ha vizesen kiteregetem a sötétítőt, nekem akkor sem marad benne csík, mert soha semmit nem teregetek 1 szálra, hanem minimum 2-re.


Én is épp függönyt tervezek venni, azért találtam rá a kérdésedre.

Tegnap este nézegettem honlapokat, és a Jysk-ben van 750 forintért sima fehér függöny, el se akartam hinni, hogy ennyibe kerül, és amúgy szerintem tök jól néz ki. Megkeresem Neked.

2019. nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezen kívül meg van több féle 1250-ért.

Nekem ilyen "füles" van színesben, évek óta, nagyon szeretem, teljesen jól néz ki.

Ugyanez egy függönyboltban vagy 5x ennyi.

2019. nov. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De jó! Ez a Jyskes nagyon szép!
2019. nov. 13. 00:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 13. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!