Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy 30mn a lakás, ti,...

Vettem egy 30mn a lakás, ti, hogy rendeznétek be? Elég picike.

Figyelt kérdés

Adott egy kis lakás.. Naggyából készítettem egy alaprajzot.Ti,hogy rendeznének be ezt a pici lakást.

Link.

[link]



#lakás #garzon #30 nm.berendezés
2019. nov. 20. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nagyon ajánlom az IKEA katalógust, mi is abból lestünk el pár ötletet, hogy hogy rendezzük be a 36 nm-es házunkat. :)

Mondjuk én pont azt tanácsolnám, hogy ami lehet, az érjen a plafonig, plusz tárolóhely. :D

2019. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Látatlanban én is azt mondom, kis helyen úgy lehet okosan rendezkedni, ha felfelé építkezel.


Nekem egy kis szobám van, 7-8 m2. Mégis relatív jól elférek.


Amit tanácolok:


Ágy: Legyen pakolós, van kihúzható fiókos és van ami felnyitható. Lényeg, hogy elég sok cucc belefér, főleg oylan amit amúgy nem nagyon használsz.


Szekrény1: Kallax polc nagyon praktikus. Lehet bele fiókos elemet venni, de szerintem a leg praktikusabb tele pakolni Dröna dobozokkal. Abba elfér minden kisebb nagyobb dolog.


Szekrény2: Nekem van egy olcsó Breim gardrób. Igazából mutatós, nyilván nem luxus, de nem is a nagymama ezer éves panel gardróbja nyikorgó ajtóval meg dohos szaggal.

2019. nov. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Amúgy sokat segítene, ha méretarányosan, rendesen fel lenne szerkesztve, rajzolva az alaprajz. Neked is, mert látnád, mi hogy fér el.
2019. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
+1 szavazat a Kallaxra, nekünk is van, jövő héten szerezzük be a következőt, nagyon praktikus sorozat. :)
2019. nov. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Szia! Először is gratulálok! Másodszor is, még egy szavazat ezúttal a méretarányos szerkesztésre! Én töltöttem le a telefonomra Palette home nevű szerkesztő programot (többel is próbálkoztam de sok köztük használhatatlan),de Te lehet találsz még jobbat, próbálgasd. Ebben miután méretarányosan megvan az alaprajz, nyílászárókkal, utána tudsz belepakolni bútorokat és 3D-ben körbe tudsz sétálni. Nekem rengeteget segít!

Azon kívül amit még javaslok, hogy a Goggle-ben inkább angol kereső szavakat írj be lakberendezési ötletekhez jobbak a találatok pl.:mini home stb. Kislányod szobájához nézegesd meg a galéria ágyas képeket is. Nagyon jó mert így az ágy alatti terület is játszó felület vagy elfér alatta az íróasztal stb. Sok sikert kívánok!

2019. nov. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, letöltöm énis.
2019. nov. 28. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!