Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendeznétek be /célszer...

Hogyan rendeznétek be /célszerű) egy kb.30 nm-es egyszobást?

Figyelt kérdés

A végén van egy hatalmas ablak.. Mi h érdemes elhelyezni?

Én anno 2 szekrénnyel kettéválasztottam a teret és azt jó megoldásnak tartottam... Ti h állnátok neki?



2014. jan. 11. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Paintben csinálj légyszi gyorsan egy nagyból pontos alaprajzot, töltsd fel képfeltöltés.hu-ra, és küldök neked egy 3d tervet rá, ha érdekel :) A lakás méretét is írd le, tehát hogy hány méteresek a falak.


Még annyi persze, hogy férfi vagy nő vagy-e.

2014. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szekrénnyel választanám el a teret, ha csak egy ablak van. Mi is hasonló méretű garzonban élünk, a szoba egyik sarka konyha, így adta magát, hogy a szobának arra a felére kerül egy étkező asztal. Amellett nálunk egy keskeny könyvespolc van, ami tele van kacatokkal és átlátni rajta, tehát átengedi a fényt, de mégsem közvetlenül az ágyba lát bele, aki belép. Ez az ágyunk teljes hosszában fut.

Az étkező asztallal szemben, a másik falon van egy íróasztal a laptopoknak, illetve mellette a franciaággyal szemben egy tv. Az ágy két oldalán van egy-egy kisebb éjjeli szekrényünk és nagyjából ennyi. Sajnos ha akarnám sem igen tudnék több bútort bezsúfolni. Egy nagy tükrös szerényünk van a bejáratnál, az előszobában, annak már csak ott találtunk helyet. Mellé elfér egy kisebb cipős polc és 2 fogas, nagyjából ennyi.

2014. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha küldesz jelenlegi képeket és alaprajzot, én is szívesen csinálok Neked egy tervet.
2014. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!