Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Egy fából készült étkezőasztal...

Egy fából készült étkezőasztal székek nélkül mennyit érhet? Eladható egyáltalán?

Figyelt kérdés
van egy étkezőasztalom ,de a székek feladták a harcot tönkrementek. Az étkezőasztal megmaradt. El szeretném adni ,de vajon mennyit érhet ? Nem kerek asztalról van szó hanem hosszú kihúzhatóról. Ki lehet húzni. Valami hasonlót láttam neten 9 ezerért ,de nem ugyan az volt.

2019. dec. 18. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

"Valami hasonlót láttam neten 9 ezerért ,de nem ugyan az volt."


Boldog boldogtalan felrakja, de senki sem veszi meg, örülhetsz ha ingyen elviszi valaki.

2019. dec. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Tüzelőnek jó, ha felvágod.
2019. dec. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
1000ft kb.
2019. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Na, azért nem tüzelő. Stílusától és állapotától függ az értéke, de az az összeg, amit írtál, még reális is lehet. Ha a székek "tönkrementek", azért nem kel kidobni, mert megfelelő barkács-felkészültséggel rendelkezők azokat is helyre tudják hozni. Ha megnézed a 18-19. századi "barokk" stílusú, tömör fából készült ebédlőasztalokat, esetleg kenyeres asztalokat, azok bizony minimálisan is több tízezerért kelnek el. A régi bútorokkal az a helyzet, hogy bizony az átlagember nemigen tudja a bútorművészeti értékét megítélni, használati értékét is csak saját "asztalosipari" felkészültségéhez tudja viszonyítani.
2019. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem négyes. Találtam ugyanolyat neten . 10 ezerért árulják.
2019. dec. 18. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor add el a #4-es bútor-tudósnak "több tízezerért".

Biztosan vevő lesz rá, hiszen szerinte ennyit ér.

2019. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Tömör fa vagy laminált és mennyire van leharcolva, antik, népi, kézzel készült vagy ikeás tucat... Felrakhatod annyiért, mint a hasonló, vagy ha szép állapotú modern, akkor max. általában egy új ugyanolyan árának feléért megy el. Ha nem megy el pár hét alatt, akkor engedsz belőle. De most karácsony után biztos sokan akarnak szabadulni majd dolgaiktól és kevesebben venni. Ha sürgős, akkor meg eladod potom pénzért tűzifának - ha meg ingyen meghirdeted, tuti lesz máris, aki elszállítja.
2019. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!