Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tudnám feldobni az...

WindyAutumn kérdése:

Mivel tudnám feldobni az uncsi szobámat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A mostani szobám eléggé unalmas. A színe is már nem tetszik(angyal kék). Túl sok bútor van benne. Nem sokára fogok kapni új szekrényt és asztalt de ezen kívül még szeretném csinosítgatni, esztétikusabbá varázsolni. 22l. Ja és milyn szoba színt ajánlanátok? Most a lazac színen gondolkodok de nem tudom még, sok jó szín van és nehéz dönteni.

2020. jan. 27. 07:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Tipp: nem muszáj minden falnak ugyanolyan színűnek lennie!
2020. jan. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem most muszál :D mert en igy dontottem egy szin mert regen is votl tobb szinu de nem tetszett
2020. jan. 27. 07:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Világos, meleg színt válassz, sőt én fehéret javasolnék, hiszen sok benne a bútor. Próbálj párat kiiktatni, ha lehet. Tegyél bele pár szép növényt (gondozni kell!), a rendrakásról, takarításról se feledkezz el, 2-3 díványpárnával otthonossá varázsolod az ágyadat.
2020. jan. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én szobámat halvány zöldre terveztem sötétbarna parkettával. A bútorok fa és krém színűek lesznek, a műnövények sötétzöldek, a képek a falon pedig barna kerettel zöld nonfiguratív/növényes ábrázolást kapnak majd. Összességében barna-fehér-zöld ECO jelleget szeretnék elérni. :)
2020. jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Selejtezz, aztán rendszerezz, akkor kevesebb bútor is elég. Érdemes olyan semleges teret kialakítani, amit kiegészítőkkel akár szezononként újjá tudsz varázsolni és akkor sosem unod meg. Neten sok ötletet találsz.

[link]

[link]

[link]

2020. jan. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a bútor a sok, hanem a bennük lévő cucc. Ki kéne válogatni, és akkor lehet több bútor is feleslegessé válna. Amúgy pedig személyes cuccokkal, vagy egy konkrét stílussal, mint az egyik válaszoló ECO csapásvonala is.


De hogy most neked milyen stílus fog bejönni, azt meg ne mi mondjuk meg, neked kell tudni. :)

2020. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kék hideg szín, úgyhogy jó, hogy azt lecseréled. A fehér mindig jó, ahogy az előttem szóló mondta, textilekkel jól fel lehet dobni. Az is fontos, mekkora a szobád, milyen alakú, elnyújtott téglalap vagy négyzet, déli vagy északi fekvésű? Nagy belmagasságú-e esetleg. Ezeknek nézz utána a neten, hogyha kissé extrém a szobád ilyen szempontból, mi a jó szín hozzá.
2020. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!