Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mi a véleményetek a vászonszek...

Serpent kérdése:

Mi a véleményetek a vászonszekrényekről?

Figyelt kérdés
Ezekről a ruhaszerkényekről van szó. Ruha oldalfal, cipzáros ajtó, fém váz.

#Ruhaszerkény
2020. febr. 18. 11:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is albérletbe vettem még anno. Szerintem átmeneti megoldásnak jó, de hosszútávon nem lehet gondolkodni benne. Az enyémben a fém vázat műanyag elemek tartották össze, ha kicsit több cuccot pakoltam valamelyik polcra, meg is reccsent. Kb. 1 évig volt használható, akkor is mindig figyelni kellett mit hova teszek, egyenlően oszlassam el a súlyt, sosem húztam be a cipzárt, stb.

Ezen felül számomra ilyen "vándor életet" szimbolizál. Összecsukom és költözök. Ebből adódóan én valamelyest igénytelennek látom, nem nézném szívesen az otthonomban, legyen bármilyen színű is. Átmeneti megoldásnak jó, amíg nem tud/akar az ember rendes szekrényt venni.

2020. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!