Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Rózsaszín vagy fehér fal...

Etherealpinklove86x kérdése:

Rózsaszín vagy fehér fal esztétikusabb?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Falfestés előtt állok amit nyáron fogok elkezdeni addig el kell döntenem, hogy milyen színű lesz a szobám. Kifejezetten egy színűre szeretném az összes falat nem úgy egyik ilyen másik olyan, mert az korábban is zavart. Két színt választottam ki biztosan. Rózsaszín és fehér. Rózsaszínből a sötétebb vadmálna nevezetű színre gondoltam a Héra festékekből és az egy alap fehér lenne. Nem tudok dönteni. Szeretném ha esztétikus lenne a szobám. Ti mit gondoltok? Tudom, hogy ez az én szobám és nekem kell, hogy szép legyen nem másnak de ti melyiket választanátok? Melyik kellemesebb és csajosabb? 22l



2020. márc. 2. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

A rózsaszín menne a bútorok színéhez? Korodhoz illene a rózsaszín.

A fehérhez minden színű bútor megy, univerzális szín.

2020. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül, hogy nem szeretem a rózsaszínt, azt tapasztaltam, hogy az egységesen erősen színes falakat - legyen az bármilyen, még ha a kedvencem is - nem is túl hosszú idő után megunom. A fehéret nem.

Amellett a fehéret könnyű javítani és mindenhez megy.

2020. márc. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehér
2020. márc. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Én fehéret választanék, egyszerűbb, tisztább hatása van, 22 vagy lassan elköltözöl úgyis, lehet, hogy utána az lesz a szüleid hálószobája, akkor nem kell újra kifesteni, vagy ha más szint szeretnének utánad, a fehérre egyszerűbb átütés nélkül rá festeni.
2020. márc. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a fehérre szavazok, mert praktikus, bármihez megy és így könnyen változtatható a szoba stílusa. A rózsaszín is tetszik, de pont nem ez a sötét, nekem az erőszakos, inkább a halvány, szürkés, és mindenképp úgy, hogy a plafon fehér marad.
2020. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
22 évesen mar nem festenem rozsaszinre, inkább fehér.
2020. márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Fehér fal egy rózsaszín ferde vonallal a legnagyobb falfelületen.
2020. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jelenleg nem fogok elköltözni sőt még sokáig biztos nem mert nincs miből, a rózsaszín se annyira rózsaszínű hanem inkább ciklámen színűbb talán, rájöttem, hogy fehérrel nem leszek jóban, mert túl egyhangú és uncsi. Végülis a szobámba nem szokott vendég jönni, csak én vagyok itt kb meg néha a családtagok bejönnek pár percre azt annyi. Nekem pedig valahogy a pinkes színek tetszenek hiába tűnhet másnak kislányosnak..Döntöttem végül. Vadmálna szín lesz. Az nem annyira kisbabás és mutatós. Kiegészítőkkel klassz kis szoba lesz majd. Nekem kell, hogy tetszen nem másnak. És jelenleg ez a kedvenc színe :D. Köszönöm a sok választ, kérdés nektek milyen színű a szobátok? Mennyi cucc van benne? :D
2020. márc. 3. 20:26
 9/11 anonim ***** válasza:
38%

Ízlés dolga, de ha lány volnék, én tuti a rózsaszínt választanám! Szerintem a fehér túl semleges, natúr, semmitmondó, egy hagyományőrző vidékies házban jól mutat a sötétbarna gerendákkal, na de egy modernebb házban csak a plafonon jó! A rózsaszín viszont nem csak lányos, de meleg hatású is, otthonos hangulatú!

Én fiú vagyok. A régi házunkban még választhattam, ott halványzöld szobám volt, egy nagyon minimális kékes árnyalattal. Utána új építésűbe költöztünk, eleve halványsárgát kaptam. A mostani megvásárlása után a felújításnál anyám nem akart harsány tarka házat, és a barackszín mellett döntött, nem pont az ideálom, de nem rossz, csak úgy elvagyok vele.

2020. márc. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

#9

"egy modernebb házban csak a plafonon jó!"

Akkor ezt mondd el az összes skandináv országban, mert ott 99,9%-ban csak fehérek a falak. Aki nagyon extrém személyiség, az megkockáztat egy leheletnyi halvány-halvány kéket, vagy zöldet, egyetlen falon.

2020. márc. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!