Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Én egy Adult Baby vagyok....

Én egy Adult Baby vagyok. Szeretnék magamnak egy felnőtt méretü cuki ágyxat, olyat amilyen a kisebbeknek van. Nem rácsoságyat. Szerintetek mennyiért csinálnák meg nekem? Vagy jobb ha valahogy nekiállok én? Kicsit tudok barkácsolni. Link.30f

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmit szeretnék, vagy ilyesmit


[link]


vagy


[link]


az utolsó pont egy felnőtteknek készült ágy, olyanoknak mint én, csak éppenséggel sok száz ezret kérnek érte :( nekem meg eleve 140x200 -as kéne.


2020. márc. 30. 23:59
 1/9 anonim válasza:
83%
Te beteg vagy.
2020. márc. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

" Te beteg vagy."


Köszönöm, hogy megosztottad velem az álláspontodat! Esetleg tudod, hogy kb mennyiért és kivel tudom megcsináltatni?

2020. márc. 31. 00:02
 3/9 anonim válasza:
100%
Egy ágy ennyibe kerül..ha még különleges beteg igényeid vannak akkor megfizettetik veled az árát.
2020. márc. 31. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Most elképzeltem, hogy felviszel egy csajt és mi a reakciója az ágyadat látva :DDD
2020. márc. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az előző barátnőm pont olyan volt mint én.
2020. márc. 31. 00:18
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Molesztaltak gyerekkorodban?
2020. márc. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Asztalossal... az első egy az színfüggő

25-50000 anyagár, legdragabb asztalos max 100% munkadijat fog felszámolni, tehát 50-100 közé esik... sajnos ennél pontosabbat nem tudok mondani anyag ismerete nélkül, én asztalos vagyok, de fix, hogy nem csinálom meg.

2020. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Madodik sem egy bonyi szerkezet, a 3.nak egyediben legyártva már húzósabb kicsit az ára, mivel vacakolós.
2020. márc. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy sima felnőtt méretű ágyat, lefested fehérre (vagy kékre, rózsaszínre, macisra) és szerelhetsz rá leesésgátlót, ha macerásan akarsz kikászálódni belőle reggel. Egyik ágy sem a formájától babás, hanem az ágynemű mintájától meg a körépakolt tárgyaktól.
2020. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!