Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Angol zászlós vagy amerikai...

Angol zászlós vagy amerikai zászlós díszpárnát vagy párnahuzatot tudtok valahol megfizethető áron?

Figyelt kérdés

Tehát nem sokezerért...


Elsősorban webshop érdekelne, mivel egy kicsi faluban lakom, és nem tudok kimozdulni.



2020. ápr. 4. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Sok-sok ezerért van készen díszpárna, és maga a zászló sem olcsó. De a legoptimálisabb megoldás mégis az, hogy veszel zászlót, és megvarrod magadnak a párnát.


Ha nem ragaszkodsz hozzá, hogy mindkét oldala zászlómintás legyen, akkor feleannyiból megúszod.


Vedd viszont figyelembe, hogy a párnahuzatnak való minőségi anyag métere sem két forint.

2020. ápr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azert azt remelem sejted, h egy parnahuzat nem zaszlobol van...

Egyszeru nyomott anyag.

Nem kell, hogy 20 evig tartson.

790 ft-ert mar talaltam, csak a szallitas tobbe kerul.

Meg vki esetleg?

2020. ápr. 6. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor vedd úgy, hogy 790 Ft-ért ajándékot kapsz, és fizesd ki a szállítást. Én csak húszezren felül találtam, de mivel a díszpárnára sem tilos feküdni, miért ne lehetne normális anyagból?


+1 tipp: Nézz be olyan digitnyomdákhoz, ahol nyomtatnak textilre, és csináltasd meg a nyomott anyagot. Abból elkészítheted a párnádat.

[link]

2020. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A wishen van, szerintem elég jó áron.. Ha minden igaz akkor csak huzat. De csak 438 Ft és a szállítás is viszonylag olcsó, 626 Ft. :)
2020. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megnezem, koszi! 😊
2020. máj. 29. 19:22
 6/6 anonim válasza:
Nagyon szívesen :)
2020. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!