Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért néz mindenki furcsán,...

Miért néz mindenki furcsán, hogy minimalista vagyok?

Figyelt kérdés

Utálom ha sok lom van a lakásban, nekem elég egy ágy, szék, íróasztal és szekrény a ruháknak.


Ennyi. Nem kellenek extra dísztárgyak, állólámpák, fali festmények, szekrény-díszek stb.


Még TV-m sincs. A filmeket is a laptopon nézem, ha valamit meg akarok nézni.


Ez fiatalon nagyon gáz? Egyszerűen nem vonz, hogy sok kis szar legyen a lakásban mindenhol. Albérletben lakom egyébként.



2020. ápr. 14. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert ez a ritkább és a többség összekeveri a puritán, már-már önsanyargató életmódot a minimalizmussal
2020. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

Engem sem vonz a sok kis sz.r, egyrészt nehéz takarítani, másrészt zsúfolt hatást kelt tőle a lakás, ha nem vagy észnél.

Viszont a minimalista stílushoz nagyon kell érteni, hogy ne legyen sivár, hideg érzete a lakásodnak, ezt kevesen tudják megteremteni. Nem hiába nevezik ezt a stílust úgy, hogy "gyilkos minimalista". Pont az otthonosságot veszi el, ha nem értesz hozzá.

2020. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincs ezzel semmi gond, teljesen jól van így.
2020. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

"minimalista vagyok"

"Albérletben lakom "


Nem minimalista vagy, hanem csóró.

sorry

2020. ápr. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nézz utána mi az az ERSTE Prémium ügyfél-kategória.

Meglátod mennyire vagyok csóró. :P

2020. ápr. 16. 14:55
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Prémium hiteled van? :D
2020. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha még csak nem ismered, végképp nem vagyunk egy kategória.
2020. ápr. 16. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem semmi fura nincsen benne. Otthon lakom a szüleimmel, ahol nálunk is tele van a lakás mindennel és azoknak a holmiknak a nagy része teljesen felesleges. Azzal sincsen bajom, de az egyetemre a koliba/albérletbe én soha nem pakoltam be magamnak minden cuccot, csak ami tényleg szükséges és szerintem sokkal jobb, sokkal nagyobb a tér, szabadabb, van hely, letisztultabb. Ha elköltözöm, én akkor sem kívánok ennél több mindent betuszkolni az otthonomba, ha nincsen rá szükségem. Például én sem nézek tv-t, így biztosan nem fogok tv-t venni, ha úgysem használnám. Szóval attól, hogy valami valakinek hozzátartozik az alap felszereltséghez, attól még lehet, hogy másnak semmi szüksége nincsen rá.
2020. ápr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk sincs sok limlom a lakásban, úgyis lusták vagyunk takarítani. :D

Semmi ciki nincs ebben, engem sem szóltak meg még ezért.

2020. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
#4 attól hogy valakinek még fiatalon, gondolom tizen huszon évesen még nincs egyböl lakása Budapesten, az nem azt jelenti hogy csoro. Szinte mindenki alberletben lakik aki budapesti
2020. júl. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!