Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit ajánlotok árnyékolásra?...

Mit ajánlotok árnyékolásra? Függöny, rolló kivételével. Ami nem igényel szerelést.

Figyelt kérdés

Van 2 ablakom, 2-2 m széles, tetőig érnek és besüt a fény, ami jó de mégis csak jó lenne valami kis árnyékolás.


Függönyrúdat nem szeretnék, mert akkor nem tudnám kinyitni az ablakot (egészen a tetőig érnek az ablakok)

Rolló nagyon drága, lenne kb. 40.000 forint plusz szerelés (JYSK IKEA, ahol néztem az árakat)


Valami megoldás, ami nem igényel fúrást, és nem drága?


2020. ápr. 19. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]



valami ilyesmi, ami alulról árnyékol, és nem kell szerelni

2020. ápr. 19. 13:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elég kreatívnak tartom magam, ha home-made megoldásokban kell gondolkodni, tettem én már fel kicsi függönyt kétoldalú ragasztóval is kis méretű ablakra, de olyan árnyékolási módot ilyen nagy méretű ablakokhoz, amihez sem szerelés, sem fúrás, sem függönyrúd nem szükséges, nem tudok elképzelni.:(
2020. ápr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelni nem akarsz, de árnyékoljon... Támassz elé pár deszkát, vagy fúrás helyett ragaszd a tartókat.
2020. ápr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha drágállod, akkor házilag is lehet az ablakkeretre szerelhető római rolót csinálni, fúrás helyett ragaszthatod (de ha fa az ablakkeret, talán a facsavar simán kézzel is belemegy).

[link]

2020. ápr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!