Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik 20 cm mély térelválasz...

Létezik 20 cm mély térelválasztó jellegű magas, széles könyvespolc? Sehol sem találok, csak ennél mélyebbet.

Figyelt kérdés
Gyári új érdekelne, nem egyedi gyártású. Hol érdemes keresni? Köszönöm.

2020. ápr. 20. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A térelválasztó jelleg alatt azt érted, hogy nincs hátulja?
2020. ápr. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is kerestem ilyet, csak a fal mellé raktam volna, kirögzítve. Szerintem nem gyártanak ilyet, hiszen elég hamar felborulna, ha nincs rendesen rögzítve.
2020. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valószínű azért nem gyártanak, mert 20cm az elég keskeny, hogy fixen álljon rajta egy szeles, magas szekrény, borulas nelkul.


Nekünk van egy kb 20cm mely könyves polcunk, kb 60cm szeles es 2m magas, de csak falnál all meg.

2020. ápr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs. Én is kerestem anno, de ugyanarra jutottam, mint a többiek. Valószínű túl könnyen eldőlne, ezért nem gyártanak. Én beszéltem anno asztalossal, ő is csak úgy javasolta, ha a plafonba, vagy a padlóba dűbelezzük.
2020. ápr. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, hátulja nélkül lenne jó, hogy szellőzzön csak 1 sor könyv lenne polconként, oldalról lenne a falhoz fogatva, hogy ne dőljön. Sajnos kicsi a hely, így tudnám megoldani, de mégis a földön állna.
2020. ápr. 21. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!